08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

ست چرم

5/5
ست چرم

ست چرم

قطعا برای شما هم پیش آمده است که برای خرید یک هدیه مناسب برای عزیزانتان دچار تردید و سردرگمی شوید. در چنین مواقعی گزینه های مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد و به دنبال گزینه ای زیبا با قیمت و ماندگاری مناسب هستید. یکی از بهترین گزینه هایی که می تواند نظر شما را جلب کند، ست کادو چرم برای زنان و ست چرمی برای مردان است. خرید چنین هدایایی می تواند سلیقه بسیار خوب شما را نشان دهد.

خرید هدیه برای عزیزان مانند همسر یا دوستان بسیار خوب است، باعث بهبود روابط و صمیمیت بیشتر می شود. مردم در مناسبت های مختلف به خرید هدیه فکر می کنند. اما اکنون به دلیل تنوع زیاد و همچنین تفاوت سلایق ممکن است گیج شوند.

چرا ست چرم؟

همه به استایل و ظاهر خود اهمیت می دهند و می خواهند زیبا و شیک به نظر برسند. به طور کلی شیک پوش بودن برای همه امری طبیعی و مهم محسوب می شود، از جمله اکسسوری هایی که ظاهر و استایل را کامل می کنندمی توان به ست چرمی اشاره کرد که اهمیت این موضوع دو چندان می شود.

چگونه یک ست چرمی مناسب را انتخاب کنیم؟

اولین و مهمترین نکته در انتخاب ست چرمی مناسب، اطمینان از کیفیت چرم استفاده شده است. از آنجایی که هنگام خرید یک ست چرم به عنوان هدیه باید دقت لازم را به خرج دهیم، بنابراین بسیار مراقب هستیم که چرم پاره نشود یا پوست پوسته نشود بنابراین، انتخاب تولیدکنندگان صنعت چرم، برای تولید ست چرمی، استفاده از چرم طبیعی است که زیبایی، کیفیت و ظرافتی دو چندان به آن خواهد بخشید.

ست های کادویی چرمی هرگز از مد نمی افتد و می توانید مطمئن باشید که محصول چرمی شما ظاهر و کیفیت خود را برای مدت طولانی حفظ خواهد کرد. انتخاب ست چرم به عنوان هدیه همیشه مورد علاقه و پسند همه سلیقه هاست.

برای خرید ست چرم چه مواردی را در نظر بگیریم؟

 • جنسیت هدیه گیرنده

این واقعیت را بپذیرید که ست کمربند و کیف چرمی از ابتدا برای مردان طراحی شده بود. بنابراین در حالی که هدیه دادن کالاهای چرمی باعث خوشحالی زنان می شود، هدیه دادن یک ست اداری چرمی به آنها ممکن است ایده جالبی نباشد. در حالی که همین هدیه به مردان بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

پس اگر می خواهید ست کیف و کمربند مردانه برای همکاران خود تهیه کنید، این هدیه را برای مردان در نظر بگیرید. حتی اگر می خواهید برای روز پدر، تولد همسر یا روز ولنتاین به یک آقا هدیه بدهید، شک نکنید که خرید یک ست چرم مردانه قطعا را خوشحال و شگفت زده خواهد کرد .

 • اجزای تشکیل دهنده ست چرمی

بسته به اینکه یک ست چرم چند تکه دارد؟ او به شما گزینه های مختلفی می توان در نظر گرفت. به عنوان مثال، یک ست چرمی سه تکه اغلب شامل کیف پول چرم، جاکارتی چرم و جاسویچی چرم است. این ترکیب ممکن است شامل یک کمربند چرمی، کیف پول چرمی و کیف پول کارت بانکی چرمی هم باشد. وقتی به سراغ یک ست دو تکه چرمی می روید، باز هم در انتخاب وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید یک ست کیف و کمربند مردانه یا یک کیف گوشی با کیف چرمی انتخاب کنید .

ست چرم

اگرچه اکثر فروشگاه های چرم ست های چرمی را در ترکیب های مختلف می فروشند، اما به عنوان هدیه دهنده می توانید گزینه های مختلفی را برای این ترکیب انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که قبل از انتخاب و خرید ست چرم طبیعی مردانه، مفید بودن و کاربردی بودن اجزای آن را در اولویت قرار دهید.

 • تعداد اجزای ست چرمی

ست چرم سه تکه رایج ترین نوع ست چرمی است که در بازار موجود است. اما همانطور که قبلاً اشاره کردیم، ست چرم نه تنها می تواند اجزای مختلف زیادی داشته باشد، بلکه شامل کمتر از سه قطعه یا بیشتر باشد. 

مثلاً اگر قیمت ست چرم سه تکه برای شما کمی بالاست می‌توانید به جای آن یک ست کیف پول مردانه و کمربند یا ست کیف پول و جاسوییچی چرم را انتخاب کنید. در حالت برعکس، یعنی وقتی قیمت ست چرم اهمیت چندانی ندارد و دوست دارید هدیه شما از هر نظر کامل و بی نقص باشد، می‌توانید یک ست چرم چهار یا پنج تکه انتخاب کنید. البته در این موضوع که ترکیبات این ست چرم طبیعی مردانه شامل چیست؟ انتخاب با شماست.

به عنوان مثال، اگر قیمت یک ست چرمی سه تکه برای شما کمی زیاد است، می توانید یک ست کیف پول و کمربند مردانه بخرید یا به جای آن یک کیف پول چرمی و یک سرکلیدی. در غیر این صورت، یعنی اگر قیمت ست چرم چندان مهم نیست و می خواهید هدیه شما از هر نظر کامل و بی نقص باشد، می تواند یک ست چرمی چهار یا پنج تکه انتخاب کند. البته این ست چرم طبیعی مردانه چه موادی دارد؟ انتخاب با شماست.

 • نوع بسته بندی ست چرمی مردانه

خیلی حیف است که شما یک ست چرم اصل را به‌عنوان هدیه در نظر بگیرید، در حال که فکری به حال کادوپیچ آن نکرده‌اید.

بعد از خرید ست چرم مردانه منتخب خود حتماً از مسئول فروشگاه محل خرید بخواهید این ست را در یک جعبه بسیار شیک با رویه مخمل و تو دوزی ساتن بگذارد. یا اگر جعبه ساده‌ای برای این کار در نظر می‌گیرد حتماً داخل آن را از پوشال‌های چوبی مرغوب پر کنید. جان کلام این‌که همان وسواس و دقتی که در انتخاب اجزای ست چرم به خرج می‌دهید را برای بسته‌بندی آن نیز داشته باشید.

پس از خرید ست چرم مردانه انتخابی خود، حتما از مدیر فروشگاه بخواهید که این ست را در جعبه ای بسیار شیک با روکش مخملی و ساتن دوزی قرار دهد. یا اگر جعبه ساده ای برای این منظور در نظر گرفته شده است، حتما داخل آن را از پوشال‌های چوبی مرغوب پر کنید. منظورم این است که شما باید همان وسواس و دقت را که در انتخاب اجزای ست چرم به خرج می‌دهید را برای بسته‌بندی آن نیز داشته باشید.

بیشتر بدانید ست چرم : ساخت تیزر تبلیغاتی

ست چرم
 • انتخاب یک فروشگاه معتبر

در پاسخ به این پرسش که کدام فروشگاه برای خرید ست چرم مردانه یا زنانه بهتر است؟ یک پاسخ روشن وجود دارد. فروشگاه چرم معتبری که یقین دارید آنچه به شما می‌فروشد چرم اصل است.

ماهیت اصلی در مورد سن چرمی برای مردان یا زنان این است که هدیه است. بنابراین فروش ست های چرمی مردانه در روزهایی که مناسبت های خاص مانند روز پدر یا سال نو می باشد بسیار موفق است. بنابراین شاخص اصلی کیفیت و مفید بودن آن هدیه بودن است. البته قیمت ست کمربند و کیف چرمی مردانه هم برای خیلی ها مهم است.  پس در مغازه ای که مدیران و صاحبان آن به غیر از کیفیت جنس و رضایت مشتری، هیچ شاخص مهم دیگری را سرلوحه کار خود قرار نداده اند، یک ست چرم بخرید.

آشنایی بیشتر با انواع ست هدیه‌ی مردانه موجود در بازار به لحاظ جنس:

 • ست هدیه از چرم طبیعی:

در مورد چرم طبیعی، پوست خام حیواناتی مانند گاو، گوسفند، بز، شترمرغ، مار و … را مستقیماً دباغی می کنند. منظور از دباغی این است که پوست حیوانات با مواد شیمیایی و گیاهی آغشته تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. پس از آن، پوست حیوان کاملاً منعطف و صاف است که می توان به آن شکل داد.

 • ست هدیه چرم مصنوعی: 

چرم مصنوعی کاملاً مستقیماً از مواد پلیمری مانند  PVC ساخته شده و پلی اورتان ساخته شده است. در حال حاضر استفاده از چرم مصنوعی بیشتر از چرم طبیعی است، دلیل آن گران بودن چرم طبیعی است و مردم برای رعایت حقوق حیوانات تمایل بیشتری به خرید چرم مصنوعی دارند. ست هدیه چرم مصنوعی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین اگر بودجه زیادی برای خرید هدیه ندارید اما دوست دارید عزیزتان تمام عناصر ست را داشته باشد، خرید ست هدیه چرم مصنوعی گزینه بسیار مناسبی است .

اقلام موجود در ست هدیه‌ چرمی‌ مردانه:

 • جاکلیدی:

می توان گفت گجتی که بیشتر مورد استفاده آقایانو حتی خانم ها قرار می گیرد، کلید خانه یا محل کار آنهاست، حتی سوئیچ ماشین نیز یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل به حساب می آید. بنابراین، هدیه یک سرکلیدی به فرد این امکان را می‌دهد که کلید خود را به آن آویزان کند تا از گم شدن کلیدها جلوگیری شود.

 • جاکارتی:

 به دلیل شیوعویروس کرونا در جهان در حال حاضر، همه افراد نمی توانند پول نقد حمل کنند، بنابراین باید کارت اعتباری همراه داشته باشند، بنابراین اگر جاکارتی در مجموعه هدیه وجود دارد. می توان گفت یکی از مشکلات حمل کارت را حل کرده اید و فرد مورد نظر می تواند تمام کارت های خود را روی آن قرار دهد.

 • کیف پول:

 هنوز افرادی هستند که همیشه سعی می کنند پول نقد با خود حمل کنند، بنابراین بیش از هر زمان دیگری نیاز به خرید کیف پول وجود دارد. بنابراین اگر می خواهید هدیه ای ارزشمند و فراموش نشدنی برای عزیزانتان بخرید، بهتر است یک ست کامل برای کیف پول تهیه کنید.

بیشتر بدانید ست چرم : چاپ جعبه بسته بندی

ست چرم
 • کمربند:

 یکی از اکسسوری هایمهم برای هر مردی کمربند است که نقش بسیار مهمی در زیبایی تیپ استایل مردانه دارد. بنابراین اگر می خواهید خاطر شما همیشه در ذهن طرف مقابل بماند، خرید یک ستی که شامل کمربند باشد گزینه خوبی است. . دوستان عزیز فقط قبل از خرید از سایز کمربند اطمینان حاصل کنید.

ست های هدیه چرم زنانه؛ انتخابی آگاهانه

ست های کادویی چرمی برای خانم ها اغلب از ظرافت خاصی برخوردار هستند، چرا که خانم ها معمولا در خرید این محصولات بسیار دقت می کنند و کوچکترین جزئیات برایشان مهم است. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از خانم ها به محصولات بادوام و ماندگار علاقه دارند و مد روز را ترجیح می دهند، بهتر است برای خرید یک هدیه مناسب و مقرون به صرفه به انتخاب خود توجه کنید.

اگر می خواهید یک کادو چرمی مناسب برای خانم ها بخرید، ابتدا باید به کیفیت چرم انتخابی توجه کنید. از آنجایی که چرم انواع و کیفیت های مختلفی دارد، برای خرید مناسب باید کیفیت چرم و دوخت آن را در نظر بگیرید. انتخاب یک فروشگاه قابل اعتماد به شما آرامش می دهد که بتوانید به راحتی خرید خود را انجام دهید. . خریدهدایای چرمی برای زنان می تواند ترکیبی از محصولات مختلف باشد.

ست هدیه چرم زنانه می تواند ترکیبی از کیف پول زنانه و کیف باشد که در رنگ های مختلف ارائه می شود. علاوه بر این، گزینه هایی مانند جاکارتی و کیف پول و یا کوله پشتی و کیف لوازم آرایشی هدیه جالبی برای همه خانم ها خواهد بود. علاوه بر این، این مجموعه ها می توانند شامل یک کیف دوشی و یک کیف پول باشند. .

بیشتر بدانید ست چرم : شکلات تبلیغاتی

ست چرم

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید