08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

دلایل مهم بودن کیفیت سررسید

5/5
دلایل مهم بودن کیفیت سررسید

دلایل مهم بودن کیفیت سررسید

در این مقاله به بررسی دلایل مهم بودن کیفیت سررسید پرداخته میشود. کسب‌ و کارها فرصت مهمی دارند تا در پایان سال با برنامه‌ریزی برای چاپ سررسید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. بنابراین کیفیت سررسیدی که به دست مشتریان می رسد و مخاطبان هدف تبلیغات بسیار مهم است. حتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، سررسید حداقل یک سال به طور مداوم در دست مصرف کننده است و اگر سررسید تبلیغاتی کیفیت کافی نداشته باشد، تبلیغات کارساز نخواهد بود.

کیفیت محصول در شرایط مختلف از جمله طراحی، استفاده از مواد اولیه درجه یک و دقت در فرآیند ساخت ارزیابی می شود. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا تا به بررسی دلایل مهم بودن کیفیت سررسید بپردازیم.

دلایل مهم بودن کیفیت سررسید چیست؟ 

این یک روش قدیمی است که به مشتریان سررسید تبلیغاتی برای سال نو می دهیم. سالنامه ها به عنوان یک استراتژی بازاریابی عالی در نظر گرفته می شوند، زیرا می توانند یک ایده هدیه عالی برای سازمان باشند و همچنین می توانند به مردم کمک کنند تا برند و محصولات شما را به روشی موثر معرفی کنند.

دلایل فواید چاپ سررسید عبارتند از:

 • به برندینگ کمک می‌کند

چاپ سررسید یک کار ضروری برای برندسازی و ارتقای نام و شهرت یک تجارت است. مشتری شما در تمام طول سال از آن استفاده خواهد کرد و به طور منظم در معرض برند و محصولات شما قرار خواهد گرفت. هر بار که کاربر از سررسید تبلیغاتی شما برای یادداشت برداری، برنامه ریزی جلسات، بررسی برنامه های روزانه، بررسی تعطیلات و موارد دیگر استفاده می کند، برند شما را خواهید دید.  

کیفیت سررسید
 • با مشتری ارتباط مؤثری ایجاد می‌کند

بخش بزرگ در مورد چاپ سررسید این است که سررسید بیشتر از موارد تبلیغاتی دیگر مؤثرتر است! سایر تبلیغات چاپی مانند کار ویزیت یا کاتالوگ ممکن است رد شوند. تبلیغات در تلویزیون ممکن است توسط بینندگان نادیده گرفته شود. اما برای یادداشت های روزانه، سررسید بهترین است زیرا به کاربر کمک می کند تا وظایف خود را بر اساس تقویم برنامه ریزی کند.

 • احساس وفاداری را ارتقاء می‌بخشد

بسیاری از ما عاشق شکل ملموس تبلیغات چاپی با ظاهر شیک و زیبای آن هستیم. به خصوص سررسید که پرچمدار تبلیغات چاپی است و همه ما آن را دوست داریم.

علاوه بر این، مفید بودن سالنامه آن را به یک دارایی ارزشمند تبدیل می کند زیرا مشتریان شما آن را حفظ می کنند و بر وفاداری آنها به برند شما تأثیر مثبت می گذارد.

 • احساسی ماندگار ایجاد می‌کند

یک سررسید زیبا و خلاقانه به برند شما کمک می کند تا در ذهن مشتری بماند. در نهایت، هدف هر استراتژی بازاریابی ایجاد یک رابطه لذت بخش با مشتریان است. چاپ سررسید می تواند با انتخاب طرح مناسب برای چنین هدفی طیف گسترده ای از ارتباطات بادوام و موثر را فراهم کند.

 • در مشتری احساس پاداش را تقویت می‌کند

وقتی به مشتریان سررسید تبلیغاتی هدیه داده می شود، از دیدن «هدیه» بسیار خوشحال می شوند. همه در دنیا عاشق دریافت هدایا و پیشنهادات رایگان هستند. تهیه دیدن سررسید تبلیغاتی برای  افراد قطعا به معنای خوشحالی و رضایت مشتری است.

بیشتر بدانید دلایل مهم بودن کیفیت سررسید : ست مدیریتی سررسید تبلیغاتی

دلایل کیفیت سررسید

عوامل تاثیرگذار بر کیفیت سررسید تبلیغاتی

 • جلد سررسید

به عنوان یکی از ویژگی های اصلی، یک جلد سررسید خاص، بیش از سایر ویژگی ها در معرض دید عموم قرار می گیرد. اگر جلد سررسید از نظر کیفیت درست نباشد به سرعت خراب می شود و زیبایی و ماندگاری سررسید را تحت تاثیر قرار می دهد.

علاوه بر این کیفیت مواد به کار رفته در ساخت جلد و مراحل مختلف تولید جلد نیز بر کیفیت آن تاثیر می گذارد. یکی از مهم ترین مراحل تولید جلد، سررسید است. اگر این مرحله به درستی و با کیفیت کافی انجام نشود پس از مدتی جلد از فرم های داخلی جدا می شود.

 • کیفیت جلد چسبانی سررسید

جلد چسبانی یکی از مهمترین مراحل صحافی است. اگر جلد چسبانی را با دقت وصل نکنید، به مرور زمان و به طور مکرر جلد از داخل جدا می شود. عدم دقت لایه جلد چسبانی نیز بر روی ظاهر سررسید تاثیر منفی می گذارد.  

 • کیفیت کاغذ و چاپ داخلی سررسید

 کاغذهای مورد استفاده در سررسید انواع مختلف و سطوح کیفی متفاوتی دارند. یک کشور تولید کننده کاغذ، همیشه نشان دهنده کیفیت آن است. در بازار ایران کاغذ ساخت اندونزی به عنوان کاغذ ممتاز و کاغذ چینی به عنوان کاغذ ارزان شناخته می شود. نوع کاغذ استفاده شده تاثیر بسزایی در کیفیت و قیمت نهایی دارد.

چاپ صفحات داخلی یکی از مهمترین مراحل تولید سررسید است. کیفیت چاپ روی کاغذ داخلی به تکنولوژی ماشین چاپ مورد استفاده، نوع جوهر و مهارت و دقت چاپگر بستگی دارد. چاپ با کیفیت بالا دارای ویژگی هایی مانند تراکم رنگ بالا، وضوح رنگ، یکنواختی رنگ، تنوع در محل چاپی اجزا و همپوشانی کافی است.

 • کیفیت صحافی سررسید

کیفیت صحافی یکی از مهم ترین عوامل در دوام یا ماندگاری سررسید می باشد. اگر صحافی کیفیت پایینی داشته باشد، پس از مدتی صفحات جدا شده و متلاشی می شوند.

بیشتر بدانید دلایل مهم بودن کیفیت سررسید : قیمت تقویم رومیزی 1403

دلایل مهم بودن کیفیت سررسید
 • کیفیت لیزر و حک لوگو روی سررسید

روش های مختلفی برای قرار دادن یا حک لوگو روی جلد وجود دارد. از آنجایی که لوگوی روی جلد نشان دهنده هویت سازمان سفارش دهنده است، لازم است از فناوری لازم برای نمایش هرچه دقیق تر لوگو استفاده شود.

 • کیفیت طراحی سررسید

طراحی سررسید تاثیر زیادی بر کیفیت ظاهر آن خواهد داشت. علاوه بر نوع جلد و قطع، عواملی مانند طراحی صفحه سررسید، چیدمان اعداد و نوشته ها، نوع حروف استفاده شده، ترکیب و فاصله و رنگ آمیزی صفحات داخلی نیز از عوامل تاثیرگذار خواهند بود.

بررسی زیبایی و جذابیت یک طرح به سلیقه و دیدگاه مشتری بستگی دارد. با این حال، هنگام انتخاب تولیدکننده و طراح مورد نظر، به عوامل زیبایی شناختی و نوآوری در طراحی توجه کنید.

سخن پایانی مقاله دلایل مهم بودن کیفیت سررسید

در مقاله دلایل مهم بودن کیفیت سررسید در مورد نقش آبرنگ، نکات مهم نحوه سفارش یک اصطلاح با کیفیت و دلایل اهمیت یک اصطلاح با کیفیت را بررسی کرده ایم. ما همچنین گفتیم که ارائه سررسید به مشتریان می تواند به معنای تأثیرگذاری بر مخاطبان هدف و توسعه تجارت باشد. بنابراین اگر می خواهید برند خود را تبلیغ کنید، چاپ سررسید را در دستور کار خود قرار دهید.

بیشتر بدانید دلایل مهم بودن کیفیت سررسید : هدایای تبلیغاتی

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید