08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401

5/5
قیمت سررسید 1401 و خرید

خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401

خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 همیشه نخستین گزینه ای است که سفارش دهندگان این محصولات درمورد آن سوال دارند.

برای مدیران و افراد موفقی که به فکر پیشرفت کسب و کار خود هستند  طراحی و چاپ سررسید می تواند گزینه ای مناسب باشد. نقش با اهمیت مشتری در پیشرفت و رونق یک حرفه بر کسی پنهان نیست. پس به طور کلی می توان عنوان کرد که مشتری است که مسیر پیشرفت و یا شکست را برای یک کسب و کار مشخص می کند و تا کسب و کاری مخاطبی نداشته باشد نباید انتظار کسب درآمد بالا را داشته باشید.

از این جهت خیلی از مدیران کسب و کارها، برای این که حرفی برای گفتن داشته باشند روی به راه های مختلف تبلیغاتی آورده اند تا با جذب نظر مخاطب آن ها را به سوی خود بکشانند. امروزه راه های متفاوتی برای تبلیغات وجود دارد که هر کدام خصوصیات مخصوص خود را دارند.

سررسید ها اگر زمینه تبلیغاتی به چاپ برسند بدون شک می تواند نقش خود را به عنوان یک وسیله بازاریابی تاثیر گذار، با قیمت مناسب و زود بازده به درستی ایفا کنند.خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 در مدل هدیه ای به دوستان، مخاطبین و… می دهید بسیار تاثیر گذار است.

تیم نقش آبرنگ با در نظر گرفتن قیمت سررسید و سالنامه 1401 بهترین نمونه های این محصولات را برای شما مشتریان گرامی آماده کرده است برای دیدن نمونه کار های تیم ما و استعلام قیمت با شماره 03131323008 تماس حاصل فرمایید.

عوامل تاثیر گذار در زمان خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401

عوامل بسیاری بر قیمت سررسید و سالنامه 1401 موثر هستند که در ادامه از به توضیح برخی از آن ها می پردازیم:

 1- تیراژ

یکی از با اهمیت ترین موارد  تاثیر گذار بر خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 تعداد تیراژ است. این موضوع خیلی منطقی است که زمانی که برای خرید سررسید 1401 اقدام می کنید اولین موردی که با آن توجه می کنید تیتراژسفارش باشد. در برخی مواقع هر چه تیراژ سفارش بیشتر باشد قیمت سررسید پایین تر خواهد دارآمد. همچنین در زمان خرید و سفارش سررسید اختصاصی نیز قیمت نهایی محصول بسیار دستخوش تغییر می شود.

2- مواد اولیه

مواد اولیه کاربردی در خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 به چند دسته تقسیم می شود که مهمترین آن ها در پایین ذکر می شوند:

مدل کاغذ سررسید 1401

از موارد با اهمیت دیگر که می تواند بر قیمت چاپ سررسید 1401 موثر باشد مدل کاغذ به کار گرفته شده در این محصول است. غالبا سررسید ها را از کاغذ تحریر 80 گرم و کاغذ کرم رنگ آماده می کنند. قیمت کاغذ کرم رنگ نسبت به کاغذ تحریر بسیار بیشتر است. در  بعضی مواقع در سررسیدهای خاص و سررسید های فانتزی از کاغذ گلاسه هم می توان بهره برد با توجه به اینکه بر روی آن چاپ 4 رنگ نیز می توان انجام داد البته استفاده از کاغذ گلاسه باعث افزایش قیمت و وزن سررسید انتخابی شمت می شود.

 استفاده از ورق تحریر سفید در سررسید 1401

ورق به کار گرفته شده در صفحات داخلی سررسید در اکثر موارد کاغذ تحریر ۷۰ گرم می باشد اما در نمونه های جدید استفاده از ورق کرم رواج بیشتری نسبت به ورق تحریر سفید داشته است. البته لازم به ذکر است که بسیاری از مشتریان برای سررسید اختصاصی خود ورق تحریر ۸۰ گرم را نیز سفارش می دهند زیرا این ورق ها نسبت به ورق ۷۰ گرم ضخامت بیشتری دارند. اما به طور کلی ورق ۷۰ گرم برای استفاده شدن در سررسید  بسیارمناسب تر است و خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 را برای شما آسانتر و مناسب تر می کند.

استفاده از ورق تحریر کرم در سررسید 1401

علاوه بر ورق تحریر سفید، از ورق تحریر با رنگ کرم نیز می توان در صفحات داخلی سررسید استفاده کرد. استفاده از ورق کرم نسبت به کاغذ سفید طرفداران بالاتری دارد. باید این نکته را مد نظر داشت که خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 که در آن ها ورق کرم به کار گرفته شده است کمی گران تر از سررسید با کاغذ سفید است. به کارگیری ورق کرم یا ورق سفید بستگی به سلیقه  و نیاز سفارش دهنده دارد اما به طور کلی نمی توان منکر ظاهر متفاوت و زیبا ورق های کرم در سررسید شد. علاوه بر موارد ذکر شده در بالا نوسانات قیمت سررسید 1401 در رابطه با ورق کرم بسیار بالاتر است و قیمت نهایی با در نظر گرفتن قیمت روز محاسبه می شود.

استفاده از ورق گلاسه در سررسید 1401

ورق گلاسه  را نیز می توان برای صفحات داخلی سررسید‌ 1401 به کار برد. چاپ این مدل ورق در 4 رنگ افست صورت می گیرد.  غالبا خرید سررسید شیک‌ 1401 با کاغذ گلاسه در تیراژ پایین صورت می گیرد و از آن ها بیشتر به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می شود و  بیشتر جنبه تشریفاتی دارند. بالاترین استفاده ورق گلاسه در تولید سررسید و سالنامه، در چاپ لت است.

خرید و قیمت سررسید و سالنامه  1401 در زمان استفاده از ورق گلاسه ، نسبت به بقیه ورق ها از قیمت بیشتری برخوردار هستند. ورق های گلاسه گران ترین نوع ورق موجود در بازار هستند.

 3- حک لوگو

حک لوگو برای تبلیغات می تواند در تمام صفحات سررسید صورت بگیرد و با انجام این کار، توجه مشتری بیشتر به لوگو و کسب و کار شما جلب می شود. در مجموع حک لوگوی شما به شکل تک رنگ، دورنگ ، چهاررنگ در بالای صفحه سررسید یا به شکل کمرنگ تر در وسط صفحه سررسید کمک بسیاری به منحصر به فرد شدن و اختصاصی شدن سرررسید شما می کند.

4- جلد سررسید

جلد سررسید را می توان به صورت های مختلف انتخاب کرد از جمله جلد ها برای سررسید می توان به جلد چرم طبیعی، جلد چرم مصنوعی، جلد مقوایی، جلد ترمو و جلد گالینگور و… اشاره کرد..

به کار بردن چرم طبیعی به علت قیمت بالای که دارد با در نظر گرفتن قیمت سررسید اختصاصی 1401 بیشتر در سررسید ها و سالنامه های  اختصاصی صورت می گیرد. خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 با جلد ترمو مانند چرم بسیار پر هزینه است. استفاده از جلد گالینگور در دو مدل ایرانی و خارجی صورت می گیرد هزینه آن نیز نسبت به  جلد چرم معمولا کمتراست.

غالبا از سررسید سلفونی برای سررسید هایی که درخواست اختصاصی کردن جلد سررسید را دارند نیز استفاده می‌شود. استفاده از این مدل جلد از نظر هزینه ای به صرفه تر است. جلد سرسید را می توانید به شکل دو رنگ نیز انتخاب کنید. برای انتخاب جلد مناسب برای سررسیدتان می توانید با مشاورین تیم نقش آبرنگ تماس حاصل فرمایید.

5- آستر بدرقه  

برای منحصر به فرد کردن آستر بدرقه سررسید از چندین روش می توان استفاده کرد

لوگوی شرکت یا موسسه به شکل مکرر بر روی ورق تحریر چاپ شود.

طرح اختصاصی شرکت بر روی ورق گلاسه به شکل چها رنگ چاپ شود.

می توان از ورق فانتزی هم رنگ با رنگ سازمانی شرکت بهره برد.

طرح یا لوگوی کسب و کارتان به شکل طلاکوب یا برجسته بر روی ورق تحریر حک شود.

 6- لت سررسید

در زمان سفارش سررسید 1401 لت را می توان در سایز های متفاوت با توجه به خواست و سلیقه مشتری انجام داد. لت می تواند شامل عکس ها، کاتالوگ ، درباره ما و … باشد. خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 و قیمت لت بر پایه مواردی چون لت تحریر،لت بافت دار و بافت دار کرم رنگ، لت گلاسه مشخص می گردد.

 7- روبان

استفاده از روبان در اکثر مواقع برای نشان کردن صفحات داخل سررسید 1401 و یا بالا بردن زیبایی سررسید است. در زمان قبل برای آماده کردن روبان ها از الیاف کتان و پنبه بهره می بردند اما در زمان حال اکثر این روبان ها از جنس پارچه آماده می شوند که قابلیت چاپ پذیری بالایی دارند.

خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401

خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 و خصوصیات طراحی خاص سررسید های تبلیغاتی

هدف از طراحی و چاپ سررسید غالبا این است که دیگران از کسب و کار ما مطلع شوند حال در نظر بگیرید که با چاپ اطلاعات خود  بر روی سررسید بتوانیم خود را به مشتری یه طور کامل معرفی کنیم و آن ها نیز به خوبی با ما ارتباط بر قرار کنند. حالا باید به این موضوع فکر کنیم که چطور می توان مشتریان بیشتری را جذب نمود ؟ و یا چگونه می توان با آن ها تعاملی دو طرفه و عمیق ایجاد کرد؟

در واقع نیاز است که ما از این وسیله تبلیغاتی به عنوان  یک پلی ارتباطی میان کسب و کار خود و مشتری استفاده نمایم. پس تنها با چاپ اسم و یا شعار بر روی  یک سررسید 1401 نمی توان به ایجاد رابطه ای دو طرفه امید داشت.

یکی از موارد موثر در جذب نظر مخاطب هدف توجه به شکل ظاهری سررسیدهای تبلیغاتی است، طراحی سررسید اگر منحصر به فرد و با کیفیت باشد از نظر روانشناسی در ذهن مشتری به خوبی حک می شود. همچنین برای بوجود آمدن یک تعامل دو طرفه در زمان طراحی و چاپ بهتر است که آدرس پستی، شماره تماس، آدرس سایت و … را نیز بر روی سررسید حتما درج شود. انجام این کار از نظر در دسترس بودن بسیار نقش مهمی دارد اگر مخاطب آدرس و یا شماره تماس شما را داشته باشد به آسانی می تواند به محصولات یا خدمات شما دسترسی پیدا کند.

خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 با توجه به انتخاب و نیاز شما بسیار تغییر می کند مشاورین تیم ما به شما  برای خرید بهترین نوع سررسید مثلا خرید سررسید مدیریتی ، خرید سررسید اختصاصی و…  کمک  شایانی می کنند برای دیدن نمونه کار های بیشتر تیم ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید و قیمت سررسید 1401

اهمیت خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1401 در رونق بخشیدن به کسب و کار

با نزدیک شدن به سال نو، خیلی از چاپخانه ها پر از اشخاصی می شود که قصد خرید سررسید 1401 را دارند و می خواهند اسم  و برند حرفه خود را بر روی آن نیز چاپ نمایند. به نظر آن ها این راه تبلیغاتی می تواند راه موفقیت  و پیشرفت در یک حرفه را راحتر کند. لازم است بدانید که این نظر کاملا درست است. ما با چاپ نمودن اطلاعات کسب و کار خود بر روی سررسید ها و هدیه دادن آن ها به مخاطبین هدفتان زمینه ای را محیا می کنید که دیگران با حرفه شما به خوبی آشنا می شوند.

در یک کلام با انجام این کار بسیار هوشمندانه زمینه تبلیغ و بازاریابی را برای کسب و کار خود محیا می کنید. همچنین با انجام این کار و معرفی خود به مخاطبین، کاری می کنید که آن ها در صورت نیاز از محصولات یا خدمات شما به راحتی بتوانند استفاده کنند.

خرید و قیمت سالنامه 1401

فروش سررسید 1401

خرید و قیمت سررسید و سالنامه  1401  در مراکز معتبر به روشنی قابل استعلام است سعی کنید سفارش خود را در مراکزی ثبت کنید که نمونه کار های پیشین آن ها یک پارچه و مشخص باشد و به خوبی نیز بتواند نیاز های شما تامین کند. یک فروشنده خوب باید نیاز های مشتریان خود را بشناسد و اطلاعات مفید و به روزی در زمینه طراحی و چاپ سررسید ها داشته باشد یک فروشنده موفق با مشتری خود صادق است و به خوبی کار مشتریان خود را پیگیری می نمایید.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید