031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

خرید سررسید تبلیغاتی

5/5
خرید سررسید تبلیغاتی

خرید سررسید تبلیغاتی

خرید سررسید تبلیغاتی شاید کار آسانی به نظر برسد اما اینکه شما سررسیدی داشته باشید که ازآن بتوانید نهایت استفاده را در زمینه تبلیغات و جذب مشتری بکنید نکته بسیار قابل تاملی است که باید به آن توجه خصوصی داشته باشید. سررسید های تبلیغاتی دفترچه و کتاب هایی هستند که شامل تقویم سال جاری به همراه اطلاعاتی که به صورت پیوست در ابتدا و یا انتهای سررسید قرار گرفته است می شوند. به زبان ساده تر می توان گفت که سررسید های تبلیغاتی همان دفترچه یادداشت روزانه هستند و تنها اختلافشان دراین است که هر صفحه این سررسید ها دارای تاریخ هستند. سررسید می تواند شامل فهرستی از مناسبت ها تاریخ های مهم و رویداد های مذهبی ، تاریخی و…. باشند.

خرید سررسید تبلیغاتی خود را می توانید از شرکت های مختلفی انجام دهید تمام این شرکت ها سعی در ارائه کارامد ترین و پر استفاده ترین سررسید های تبلیغاتی را دارند. سررسید ها موضوعات بسیارگسترده ای مانند فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، مذهبی و … را شامل می شوند. در زمان حال ، سررسید ها با نام های مختلفی طراحی و چاپ می شوند.

در زمان خرید سررسید تبلیغاتی باید به این نکته توجه داشته باشید که غالبا مشتریان در اول نگاه به جلد سررسید توجه بخصوصی می کنند و عوامل بسیاری مانند کیفیت بالای جلد سررسید و مواد اولیه به کار رفته در طراحی و چاپ سررسید تبلیغاتی تاثیر بسیاری بر روی جذب مخاطب هدفتان دارد. البته بعضی از شرکت ها تمرکز اصلی خود را فقط روی  طراحی جلد سررسید می گذارند و طراحی صفحات داخلی آن را به درستی انجام نمی دهند. سفارش دهندگان باید به کیفت و مواد اولیه مصرفی در صفحات داخلی سررسید و طراحی آن ها توجه  بسیاری کنند.

کسب و کار های بزرگ و کوچک غالبا با سفارش خرید سررسید تبلیغاتی از آن برای معرفی خدمات و محصولات خود نهایت استفاده را می کنند چنین محصولات تبلیغاتی هیچ وقت کهنه نمی شود و پس از تاریخ انقضا نیز باز هم  بعنوان دفتر یادداشت قابل استفاده هستند. این محصولات تبلیغاتی فرصت مناسبی برای شما برای تبلیغ خدمات و محصولاتتان را فراهم می‌کنند. هنوز هم سفارش و خرید سررسید های تبلیغاتی جایگاه ویژه ای در استراتژی‌های تبلیغاتی کسب و کار های مختلف دارد. البته با توجه به پیشرفت تکنولوژی، در زمان حال سررسید ها تنوع بسیاری پیدا کرده اند. سررسید ها معمولا از سه بخش مقدمه ، تاریخ  و بخش مخصوص نت برداری تشکیل می‌شوند که هرکدام  از آن ها نیز استفاده خاصی دارد.

مشاورین تیم نقش آبرنگ به شما در خرید سررسید تبلیغاتی مناسب با کسب و کارتان کمک شایانی می کنند .

خرید سررسید تبلیغاتی

 نکات بسیار با اهمیت در زمان سفارش و خرید سررسید تبلیغاتی

درهنگام سفارش و خرید سررسید تبلیغاتی باید نکات بسیاری را مورد توجه قرار دهید از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آشنا بودن با جامعه هدف

اطلاع از تیراژهای اقتصادی و قیمت مناسب

کسب اطلاعات کافی در مورد روش های مختلف چاپ

تعیین فرمت چاپ  به صورت اختصاصی یا عمومی

تعیید مناسب ترین فرمت صفحات داخلی

در نظر گرفتن بهترین و مناسب ترین مدل صحافی

 اطلاع از افکت های به خصوص در سررسید های تبلیغاتی

خرید سررسید تبلیغاتی به عنوان محبوب‌ ترین هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی شامل محصولات مختلفی می شوند و معمولا برای تبلیغ اسم و نشان یک کسب و کار یا محصولات و خدمات آن کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات علاوه بر داشتن کیفیت بالا باید از ظاهر زیبایی هم برخوردار باشند. به خصوص این محصولات باید از دسته‌ای انتخاب شوند که کارایی بالایی دارند. به این صورت افراد در طول روز از آن ها استفاده بسیاری می کنند و به این طریق نشان و لوگو برند، کسب و کار شما در معرض دید افراد بسیاری قرار می‌گیرد. خرید یک سررسید تبلیغاتی می تواند یکی از بهترین گزینه ها به عنوان هدیه تبلیغاتی کسب و کار شما باشد برای انتخاب بهترین گزینه ها و همچنین انتخاب مناسب ترین هدایای تبلیغاتی می توانید از مشاورین تیم ما کمک بگیرید.

سفارش و خرید سررسید تبلیغاتی و تاثیر گذاری آن بر افزایش تعداد مشتری و میزان فروش کسب و کار شما

سررسیدهای تبلیغاتی یکی ازرایج ترین و پراستفاده ترین هدایای تبلیغاتی هستند که اکثر کسب و کار های قدیمی و نوپا معمولا در پایان سال با سفارش و خرید این محصولات از آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار خود به مشتریان ، همکاران و کارمندان خود استفاده می کنند. شما نیز با خرید سررسید تبلیغاتی و توزیع آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ، می توانید از پتانسیل بالای این محصول در جذب مشتری برخوردار شوید  سررسید های تبلیغاتی کارایی بسیار زیادی دارند و در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. پس به طور کلی می توان گفت که سررسید های تبلیغاتی یکی از پر استفاده ترین و تاثیر گذار ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شوند.

برای اطلاع از فیمت سررسید 1402 با شماره 03131323008 تماس بگیرید.

خرید سررسید تبلیغاتی و قیمت

 نوع کاغذ استفاده شده در سررسید های تبلیغاتی

کاغذ هایی که در آماده سازی سررسید های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند معمولا  کاغذ تحریر سفید یا تحریر کرم رنگ یا کاغذ گلاسه هستند. پس در زمان خرید سررسید تبلیغاتی یکی از موارد با اهمیتی که باید به آن توجه بخصوصی داشته باشید مدل کاغذ استفاده شده در سررسید است. همچنین نوع کاغذ بر قیمت تمام شده ی سررسید انتخابی شما تاثیر بسیاری می گذارد.

کاغذ تحریر سفید رنگ

کاغذ تحریری که برای تولید سررسید تبلیغاتی به کار گرفته می شود اغلب سفید رنگ است که گراماژ آن 70 یا 80 گرم نیز می باشد و اغلب برای تولید سررسید تبلیغاتی از کاغذهای 80 گرمی بهره برده می شود. باید این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر می خواهید خرید سررسید تبلیغاتی برای شما  مقرون به صرفه باشد و اگر می خواهد در بودجه خود صرفه جویی کنید ما استفاده از کاغذ تحریر 80 گرمی را به شما پیشنهاد می کنیم.

کاغذ تحریر کرم رنگ

این کاغذ با جلوه خاصی که به سررسید های تبلیغاتی می دهد در تولید و طراحی این مدل سررسید بسیار مورد توجه قرار گرفته است. قیمت سررسید های تبلیغاتی با کاغذ تحریر کرم رنگ، از کاغذ تحریر سفید معمولا گرانتر می باشد.

کاغذ گلاسه

 از موارد بسیار پر استفاده  در تولید سررسیدهای تبلیغاتی اختصاصی می توان به کاغذ های گلاسه 90 گرم تا 135 گرمی اشاره کرد. معمولا از کاغذ گلاسه 135 گرمی به عنوان تولید لت اختصاصی سررسید های تبلیغاتی استفاده می کنند برای نمونه اگر تمایل دارید نوشته یا عکسی را در سررسید خود قرار دهید برای چاپ لت احتصاصی  از این کاغد ها می توانید استفاده کنید. برای ورق های روزشمار یا هفته شمار و نت برداری به دلیل پخش رنگ کمتر از کاغذ گلاسه استفاده می شود.

خرید سررسید 1402

خرید سررسید و سالنامه تبلیغاتی

با اهمیت ترین نکات در زمان خرید سررسید تبلیغاتی

مهم ترین نکته در زمان خرید سررسید تبلیغاتی توجه به جنس جلد و دوام و ماندگاری و کیفیت مناسب آن است. صفحات داخلی سررسید های تبلیغاتی باید دارای فضایی مناسب برای نت برداری روزانه باشند. علاوه  بر موارد گفته شده در بالا جنس برگه‌های سررسید‌ نیز باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.  ایده‌های بسیار فراوانی برای طراحی صفحات داخلی سررسید های تبلیغاتی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به چاپ لوگو در بالای صفحات، درج سخنان پند‌آموز در پایین صفحه و دیگر موارد اشاره کرد.

با نزدیک تر شدن به روز های پایانی سال ، بازر خرید سررسید تبلیغاتی و تهیه این گونه محصولات در میان کسب و کار ها مختلف معمولا داغ می شود. مجموعه نقش آبرنگ، سررسید های سال جدید را با اضافه کردن لوگو و لت های گلاسه برای شما اختصاصی می کند. توزیع هدیه تبلیغاتی مانند سررسید باعث می شود مشتریان با استفاده از این محصول دائما ، به یاد کسب و کار شما بیفتند. البته باید این موضوع را مد نطر داشته باشید که خرید سررسید تبلیغاتی برای یک کسب و کار ، کار راحتی نیست و یکی از با اهمیت ترین دغذعه های صاحبین کسب و کار های مختلف پیدا کردن  یک شرکت معتبر برای انجام این کار است زیرا خیلی مهم است که محصول انتخابیتان در موعد مقرر با بالاترین کیفیت تحویلتان داده شود.

 اکثر کسب و کار ها ، انجام سفارشات خود را به تولید کننده اصلی می سپارند و خرید سررسید تبلیغاتی خود را بدون وجود واسطه انجام می دهند. متخریم که مشتریان بسیاری خرید سررسید تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی خود را از شرکت ما انجام می دهند شرکت ما  کار طراحی تا تولید را کاملا  بر عهده می گیرد و با مسئولیت صد درصد اقدام به آماده سازی سفارش شما به بهترین شکل می کند.

قیمت سررسید اختصاصی 1402

خرید سررسید تبلیغاتی

با اهمیت ترین مزایای خرید سررسید تبلیغاتی

سررسید های تبلغاتی را می توان یکی از با اهمیت ترین و بهترین وسایل برای تبلیغ کسب و کار شما در نهایت فروش بالاتر دانست. این محصولات را می توان بعنوان یک هدیه در شروع سال جدید به مخاطبین خود هدیه داد و اگر این محصولات از طراحی خوبی نیز برخوردار باشند به خوبی در یاد مشتری حک می شوند. سررسید ها برای مخاطبین هدف شما می توانند کاربرد های بسیار داشته باشند. مثلا مشتریان شما در طول یک سال اطلاعات با اهمیت و برنامه های مهم خود را در سررسید هدیه گرفته از شما یادداشت می کنند. سررسیدها  را براساس عمومی یا اختصاصی بودن آن ها ، مدل جلد و صحافی و سایز سالنامه و حتی طراحی صفحات داخلی دسته بندی می کنند. شما باید در زمان خرید سررسید تبلیغاتی خود نیاز و سلیقه خود و مشتری را مد نظر قرار دهید و نسبت به سفارش یک سررسید کاربردی اقدام نمایید. از دیگر مزایای با اهمیت خرید سررسید تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار بردی بودن سررسید تبلیغاتی

 سررسید ها یک هدیه تبلیغاتی کاربردی محسوب می شوند. همه‌ افراد به تقویم  و سررسید ها نیاز پیدا می کنند و اکثر آن ها برای برنامه‌ ریزی امور روزانه خود، از سررسید ها استفاده می ‌کنند و به طور کلی می توان گفت که استفاده از این محصولات هیچ محدودیت سنی ندارد.

وجود فضای کافی در سررسید ها برای تبلیغات

در سررسید ها فضای کافی برای تبلیغات همیشه وجود دارد. در روی جلد، پشت جلد، صفحات داخلی، پاورقی‌ها و…. می‌توانید تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات خود را انجام دهید. پس اگر یک کسب و کار بزرگ دارید، که خدمات و محصولات بسیاری را ارائه می دهد خرید سررسید تبلیغاتی که در آن به طور مفصل به معرفی محصولات و خدمات شما پرداخته شده است می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

مناسب بودن سررسید های تبلیغاتی برای همه اقشار

 خرید و قیمت سررسید های تبلیغاتی به قشر خاصی اختصاص نمی یابند. تفاوتی ندارد که مشتری شما جزو کدام قشر جامعه باشند. در هر صورت یک سررسید برای آن کارایی بسیاری دارد و مطمئنا بسیار مورد توجه شان قرار می‌گیرد. خرید سررسید تبلیغاتی و هدیه دادن آن به افراد شاغل ، محصلان و دانشجویان و حتی خانه ‌داران یک کار بسیارتاثیر گذار در پیشرفت کسب و کار شما می تواند باشد.

تاثیر طولانی مدت تبلیغات در سررسید ها

سررسید ها حداقل به مدت یک سال دست مشتریان شما هستند. اگر مشتری شما از سررسید به عنوان دفتر یادداشت استفاده کنند امکان دارد این مدت بیشتر نیز شود. با چاپ و خرید سررسید تبلیغاتی ، به مدت طولانی، به طور دائم در مقابل چشمان مخاطبتان قرار می گیرید. پس این مدت طولانی، فرصت خوبی است تا کسب و کار خود را به خوبی به مشتریان خود معرفی کنید.

تنوع بالای سررسید های تبلیغاتی

سررسید های تبلیغاتی معمولا از تنوع بالایی برخوردارند. این تنوع شامل سایز جنس کاغذ، شکل ظاهری، جنس جلد و… می شود. پس باید با در نظر گرفتن  سلیقه مشتریتان و با توجه به سبک کارتان نسبت به خرید سررسید تبلیغاتی مورد نیاز خود اقدام نمایید.

تنوع قیمتی سررسید های تبلیغاتی

سررسیدها با توجه به طراحی و جنس و چاپ متنوعی که دارند ، از نظر قیمت نیزغالبا متنوع هستند. اگر قصد ندارید که برای تبلیغات خود هزینه زیادی بکنید، می‌توانید مدل‌ های مقرون به صرفه تر را انتخاب کنید. اما اگر برای خرید سررسید تبلیغاتی خود محدودیت مالی ندارید، می‌توانید مدل های متنوع تری را انتخاب کنید. متنوع بودن قیمت ها برای این محصولات باعث می‌شود که بتوانید با توجه به بودجه ‌ای که برای این کار در نظر گرفته اید  بهترین گزینه را انتخاب کنید.

متنوع بودن سایز سررسید های تبلیغاتی

با توجه به حجم مطالبی که قصد دارید در سررسید خود بنویسید، می‌توانید سایز و تعداد ورق های سررسید را مشخص کنید. در زمان خرید سررسید تبلیغاتی باید به سایز آن توجه ویژه ای داشت.

قیمت سررسید و سالنامه 1402

خرید و قیمت سررسید تبلیغاتی

سایزهای رایج سررسید‌ها تبلیغاتی

1. سررسید تبلیغاتی وزیری

رایج ‌ترین مدل سررسید رایج در بازاراست. باید گفت که افراد بسیاری در زمان خرید سررسید تبلیغاتی به دنبال قطع وزیری می باشند. از با اهمیت ترین خصوصیت این سررسید ها می توان به فضای کافی برای نت برداری در طول استفاده اشاره کرد.

2. سررسید تبلیغاتی رحلی

کوچک یا بزرگ هم سررسید های مورد انتخابی بسیاری از افراد هستند.

3. سررسید های رقعی

معمولا در سایز ۱۵ در ۲۱ سانتی ‌متر عرضه می شوند. این مدل سررسید از پر فروش ترین سررسید های بازار محسوب می شود. این مدل سررسید در سایز کوچکتر از سررسید وزیری عرضه می‌شود. خرید سررسید تبلیغاتی رقعی را می توان در تعداد کم هم انجام داد و می توان روی آن چاپ لیزری یا نقره کوب یا داغی کوب یا طلاکوب، انجام داد.

4. سررسید های خشتی

غالبا در ابعاد ۲۱ در ۲۱ سانتیمتر در بازار وجود دارند. سررسید خشتی را می توان یکی از سررسید های خاص بازار نامید . این سررسید ها به دلیل ابعاد مربع شکلی که دارند برای امور خاص و به شکل اختصاصی در تیراژ بالا عرضه می شود. شما حتی در زمان خرید سررسید تبلیغاتی خشتی در تعداد کم هم می توانید از چاپ طلاکوب بهره ببرید و یا از پلاکی را روی سالنامه خشتی بزنید و روی آن چاپ لیزر انجام دهید .

5. سررسید اروپایی

سررسید بومی سازی شده و تبدیل شده به سررسید شمسی است. این مدل سررسید به دلیلی سایز مدیریت پسندی که دارد بیشتر در میان مدیران طرفدار دارد و می توان آن را به شکل اختصاصی طراحی و چاپ کرد. چاپ روی سررسید اروپایی در تعداد کم را می توان طلاکوب یا چاپ نقره کوب یا چاپ سیلک انجام داد.

6. سررسید تبلیغاتی جیبی

با ابعاد ۱۵ در ۱۰ سانتیمتر در بازار موجود هستند. همان طور که از اسم این سررسید مشخص است ابعاد آن ها بسیار کوچک است به همین دلیل از طرفداران خاصی برخوردار هستند.

7. سررسید پالتویی

اغلب در سایز های مختلفی عرضه می شود. این سررسید ها به علت سایز مناسبی که دارند و قیمت مناسبشان در میان مشتریان و مخاطبان طرفداران بسیاری دارند. تنها ایراد این محصولات این است که فضای زیادی برای نت برداری به شما نمی دهد. در زمان خرید سررسید تبلیغاتی پالتویی می توانید از چاپ طلاکوب بر روی آن استفاده کنید.

قیمت سررسید مدیریتی 1402

مدل های سررسید تبلیغاتی

جلد های رایج سررسید های تبلیغاتی

غالبا برای جلد سررسید ، از جلد های محکم با روکش های مختلفی استفاده می کنند. این روکش ها شامل جلد سلفونی جلد چرم مصنوعی و یا چرم طبیعی ، جلد گالینگور، جلد ترمو و….می باشد. البته باید با توجه به سلیقه و خواست مشتری و همچنین بودجه در نظر گرفته شده برای انجام این کار از طرف او نوع جلد را مشخص کرد. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای جلد سررسید های تبلیغاتی، جلد چرمی می باشد. در زمان خرید سررسید تبلغاتی می توانید از پیشنهادات خلاقانه تولید کننده نهایت استفاده را ببرید مثلا می توانید خودکار تبلیغاتی را در کنا سررسید های خود تعبیه کنید یا ست های زیبای مدیریتی را با سررسید و کالاهای دیگر ادغام کنید.

راه های حک لوگو بر روی سررسید های تبلیغاتی

راه های مختلفی برای حک لوگو بر روی سررسید های تبلیغاتی وجود دارد. حک لوگو در زمان خرید سررسید تبلیغاتی می تواند تاثیر بسیاری بر زیبایی و جذابیت سررسید شما بگذارد از جمله راه های حک لوگو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روش داغ کوب ، روش طلاکوب و نقره کوب ، روش لیزر به صورت مستقیم ،

روش پلاک ، روش سیلک و…

خرید سررسید تبلیغاتی شیک

 بهترین مراکز خرید سررسید های تبلیغاتی

سررسید ها در زمان حال تبدیل به وسیله ای بسیار تاثیر گذار برای ارائه  اطلاعات به مشتریان شده اند. برای داشتن محصولات با کیفیت تبلیغاتی انتخاب یک شرکت مناسب بسیار ضرورت دارد. شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند شما باید تولید کننده ای را پیدا کنید که صفر تا صد کار از طراحی گرفته تا تحویل کالا را به خوبی و بالا ترین کیفت انجام دهد. بهترین شرکت برای خرید سررسید تبلیغاتی ، شرکتی است که در زمان آماده سازی محصول درخواستی شما با بالا ترین کیفیت ، نیاز های شما را به خوبی مد نظر بگیرد. شرکتی را انتخاب کنید که شامل یک تیم حرفه ای باشد و خدمات مشاوره و حمایتی نیز داشته باشند و از همه ی روش های طراحی و چاپ حرفه ای سررسید آگاه باشد.

بعضی از شرکت های تبلیغاتی خدمات خوبی مانند بازاریابی دیجیتالی هم به مشتریان خود ارائه می دهند به صورتی که  بعد از دریافت هر سفارش یک شخص را مسئول پیگیری و رسیدگی به تمام مراحل سفارش شما می کنند. کیفیت محصولات تبلیغاتی بخصوص سررسید های تبلیغاتی از نکات بسیار با اهمیتی هستند که باید به آن توجه بخصوصی بشود. زیرا این محصولات و سررسید ها نماینده کسب و کار شما میان مشتریان هستند و به همین دلیل باید به کیفیت آن ها توجه ویژه ای شود.

خرید سررسید تبلیغاتی قیمت مناسب با کیفیت پایین به هیچ عنوان گزینه مناسبی نیست و ارزش کسب و کار شما با این کار بسیار پایین می آید ، پس در هنگام خرید سررسید تبلیغاتی و دیگر محصولات تبلیغاتی فقط به دنبال صر فه جویی در هزینه هایتان نباشید زیرا همان طور که می دانید هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست. خرید سرررسید تبلیغاتی جذاب و با کیفیت و توزیع آن همیشه مخاطبین هدفتان را خوشحال می کند و همچنین رضایت بخشی فراوانی نیز بوجود می آورد علاوه بر آن به این طریق مشتریان زیادی به سمت شما جذب می شوند.

تیم نقش آبرنگ با داشتن نیرو های متخصص و مجرب در این زمینه می تواند بهترین گزینه برای انجام سفارشات شما باشد برای دیدن نمونه کار های تیم ما و همچنین اطلاع از قیمت طراحی و چاپ سررسید و دیگر محصولات تبلیغاتی از طریق شماره 031313230008 با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

خرید سررسید تبلیغاتی

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید