مشاوره

مشاوره

خرید تقویم رومیزی 1401

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
خرید تقویم رومیزی 1401

خرید تقویم رومیزی 1401

خرید تقویم رومیزی 1401 برای تقسیم کردن روزها و داشتن یک برنامه ریزی دقیق به شما کمک بسیاری می کند. تقویم رومیزی 1401 یکی از این محصولاتی است که باعث می شود روزهای با اهمیت همیشه در یاد بمانند و به کمک آن می توان برای روزهای پیش رو یک برنامه ریزی دقیق انجام داد. تقویم های رومیزی میلادی بیشترین مشتری را در سطح جهان دارند. تقویم های رومیزی هجری قمری بیشتر در کشورهای مسلمان کاربرد دارند و اما تقویم های رومیزی شمسی که توسط یونانیان و ایرانیان کشف شده اند در کشور ما طرفداران بسیاری دارند.

اگر برای شما با اهمیت است که مخاطبتان تاریخ و جلسات با اهمیتتان را در یاد داشته باشند می توانید با خرید تقویم رومیزی 1401 و هدیه دادن آن این اتفاق را برای آن ها رقم بزنید. با این هدایا علاوه بر این که یک کار بازاریابی و تبلیغاتی موثر برای کسب و کار خود انجام داده اید به مخاطبین هدفتان نیز در برنامه ریزی هایشان کمک شایانی کرده اید. با خرید تقویم رومیزی 1401 با انتخاب و سلیقه خود می توانید این اطمینان را داشته باشید که همیشه کسب و کارتان در جلوی چشم مخاطبتان قرار دارد.

در هر کسب و کاری که فعالیت می کنید مثل مهندسی، ساخت و ساز، حسابداری، آموزش، هنر و سرگرمی خرید تقویم رومیزی 1401 می تواند کارایی بسیاری برای شما داشته باشد. به طور کلی می توان گفت کم هزینه ترین محصولی که کسب و کار شما را به طور دائم در طول روز و در طول سال تبلیغ می کند خرید تقویم رومیزی 1401 خاص به صورت اختصاصی می باشد. با انجام این کار برند شما در تمام طول سال جلوی چشم مخاطبتان قرار می گیرد. تقویم های رومیزی مدل های متفاوت و شکل و ابعاد مختلفی دارند و شما باید تقویم رومیزی متناسب با کسب و کارتان و همیچنین سلیقه و نیاز مشتری را سفارش دهید.

تیم نقش آبرنگ به شما در انتخاب  و خرید تقویم رومیزی 1401  مناسب با سبک کاریتان کمک شایانی می کند. شما دررابطه با انجام این کارمحدودیتی ندارید و می توانید تعداد صفحات  تقویم رومیزی انتخابی خود را به دلخواه تغییر دهید.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401

خرید تقویم رومیزی 1401  به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کار بسیار رایجی در میان کسب و کارهای مختلف می باشد این محصولات غالبا به صورت هدیه از طرف کسب و کار های مختلف میان کارکنان و یا مشتری ها توزیع می گرند. خیلی کم پیش می آید که تقویم رومیزی تبلیغاتی برای سال جدید روی میز شرکت ها یا میز خانه ها دیده نشود زیرا همان طور که قبلا نیز اشاره شد خرید تقویم رومیزی 1401 یک روش تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار می باشد و افراد بسیاری از آن به عنوان هدیه ی تبلیغاتی استفاده می کنند.

 از خصوصیات مثبت تقویم های رومیزی این است که کل روزهای ماه را می توان بدون ورق زدن تقویم مشاهده کرد. از دیگر خصوصیات مثبت این محصولات می توان به جذب توجه مشتریان با حک شدن لوگوی کسب و کارتان  بر روی این محصولات اشاره کرد. خرید تقویم رومیزی 1401 یکی از مواردی است که کسب و کارهای مختلف برای هدیه دادن  آن به مخاطبین و کارمندان خود باید در اولویت قرار دهند.

 در زمان خرید تقویم رومیزی 1401  طراحی آن یکی از با اهمیت ترین پارامتر ها می باشد. شما باید در طراحی محصول مورد نظر خود دقت کافی داشته باشید. در طراحی تقویم های رومیزی در نظر گرفتن تصاویر مناسب برای تقویم رومیزی زیبایی تقویم شما را چند برابر می کند. معمولا در تقویم های رومیزی عمومی از طرح های طبیعت، ایران گردی ، جهان گردی ، کلاسیک و…. بهره برده می شود.  اما در طراحی تقویم های رومیزی اختصاصی شما می توانید از طرح ها و تصاویر کسب و کار خود همچنین محصولات و خدماتی که ارائه می دهید در طراحی استفاده نماید.

خرید تقویم رومیزی 1401 آنلاین

مدل های تقویم رومیزی شیک 1401

تقویم های رومیزی از نظر نوع به شکل تقویم رومیزی با پایه سخت، تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی پایه ایندر برد، تقویم رومیزی چوبی، پلکسی، تقویم رومیزی سه بعدی و…. طراحی و چاپ می شوند. علاوه بر آن تقویم های رومیزی 1401 به شکل تقویم  رومیزی روزشمار، تقویم رومیزی هفتگی، تقویم رومیزی ماهانه در بازار موجود هستند.

تقویم رومیزی روزانه 1401

این مدل تقویم های رومیزی به تقویم های عباسی نیز شهرت دارند. شما می توانید از این تقویم ها به عنوان ورق های یاداشت، در تقویم روزانه خود نهایت بهره را ببرید. خرید تقویم رومیزی 1401  به صورت روزانه به برنامه ریزی روزانه شما کمک شایانی می کند.

تقویم رومیزی هفتگی 1401

تقویم های رومیزی هفتگی قابلیت یادداشت برداری زیادی ندارند و اکثرا به شکلی طراحی شده اند که شما باید یاداشت های روزانه خود را به شکل مختصر انجام دهید. این مدل تقویم فستیوال های جهانی را به خوبی به شما نمایش می دهند.

تقویم رومیزی ماهانه 1401

تقویم های رومیزی موجود در بازار اکثرا از این مدل می باشند و به این شکل هستند که در یک ورق یک ماه را کامل  به شما نشان می دهند. این مدل تقویم های رومیزی در مدل های 7 برگی، 12 برگی، 13 برگی تولید و عرضه می شوند. خرید تقویم رومیزی 1401 یک خرید به صرفه برای شما می باشد همچنین در این تقویم ها مناسبت های هر ماه در پایینش چاپ می شوند.

خرید تقویم رومیزی 1401 شیک

فاکتورهای با اهمیت برای طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 خاص

در زمان خرید تقویم رومیزی 1401  شما باید موارد با اهمیت بسیاری را مورد توجه قرار دهید. از جمله این موارد می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

اندازه و سایز تقویم رومیزی 1401

با توجه به اینکه  تنوع در سایز و اندازه تقویم های رومیزی موجود در بازار بسیار زیاد شده است و معمولا با شروع سال نو تقویم رومیزی با تغییرات بسیاری نسبت به سال قبل به  چاپ می‌رسد، می‌توان به این نکته اشاره کرد که  در زمان خرید تقویم رومیزی 1401 و انتخاب سایز برای تقویم‌های تبلیغاتی و بازاریابی هیچ محدودیتی وجود ندارد. و کسب و کار های مختلف می‌توانند ابعاد و اندازه های موردنظر خود را برای چاپ تقویم  رومیزی به تولید کنندگان و صحافان این محصولات ارائه دهند.

قابلیت طراحی و چاپ در روی و پشت ورق ها

در صحافی ورق های تقویم رومیزی می توان از فضای پشت و جلو ورق ها برای طراحی استفاده کرد. در قسمت روی ورق ها غالبا تاریخ و یا تقویم سال جاری حک‌ می شود و در قسمت پشت نیز طبق دستور سفارش دهنده عکس محصولات یا خدمات ارائه شده توسط آن ها قرار می‌گیرد. البته باید این نکته را مد نظر داشت که در قسمت روی ورق ها بخش‌هایی به ‌شکل زمینه سفید برای درج لوگو و برند شرکت و یا سازمان مورد نظر خالی گذاشته می شود.

طراحی و چاپ کاور تقویم رومیزی

تقویم‌های رومیزی به ‌جز پایه و ورق ها شامل قسمتی به نام کاور نیز می شوند. در بیشتر مواقع این برگه با رنگ و جنس پایه‌ها یکسان انتخاب می‌شود تا طراحی تقویم رومیزی زیبایی و جلوه بیشتری داشته باشد. در قسمتی از این کاور اطلاعاتی در رابطه با معرفی کسب و کار مربوطه درج می ‌شود و در قسمت پشت آن معمولاً برند آن کسب و کار به‌ شکل طلاکوب یا نقره کوب و… روی کاور درج می ‌شود. شما می توانید در زمان خرید تقویم رومیزی 1401 طراحی این برگ را با توجه به سلیقه خود و نیازتان انجام دهید.

 طراحی و چاپ پایه تقویم رومیزی

پایه‌های تقویم رومیزی با در نظر گرفتن این موضوع که از جنس سخت و یا نرم تولید می‌شوند می توانند از طراحی‌های مختلفی برخوردار باشند. مثلا در پایه‌های غیر سخت غالبا از پشت و روی ورق ها برای چاپ استفاده می کنند. نکته بسیار مهمی که باید در زمان خرید تقویم رومیزی 1401 به آن توجه داشته باشید  این است که می‌توانید  برند و لوگوی کسب و کار خود را در روی پایه حک نمایید. برای انجام این کار می توانید از چاپ طلاکوب، پلاک فلزی، نقره‌ کوب و… برای تزئین لوگو خود بر روی پایه تقویم‌های رومیزی استفاده کنید.

مدل صحافی استفاده شده در تقویم رومیزی

صحافی تقویم رومیزی معمولا به وسیله فنر دوبل صورت می گیرند. غالبا فنر استفاده شده در تقویم های رومیزی از رنگ های سفید، مشکی، طلایی می باشند. برای صحافی تقویم رومیزی ابتدا ورق های تقویم به وسیله دستگاه پانچ سوارخ می شوند. سپس به وسیله فنر دوبل به پایه تقویم متصل می گردند. سایز فنرهای دوبل بسته به تعداد ورق های تقویم رومیزی می توانند بسیار متفاوت انتخاب شوند.

با در نظر گرفتن نوسانات بازار ، پایین بودن قیمت تقویم رومیزی تبلیغاتی  در زمان خرید تقویم رومیزی  1401 از اهمیت بسیاری برای کسب و کار های مختلف برخوردار می باشد. یکی از محصولات شرکت نقش آبرنگ طراحی و چاپ تقویم رومیزی قیمت مناسب می‌باشد. سال های بسیاری است که شرکت ما در زمینه فروش تقویم رومیزی فعالیت دارد و همیشه سعی در ارائه با کیفیت ترین محصولات با مناسب ترین قیمت ها را برای مشتریان خود داشته است.

تقویم رومیزی خاص 1401

خرید تقویم رومیزی 1401 برای تبلیغات

انجام تبلیغات به کمک سفارش و خرید تقویم رومیزی 1401 یکی از روش های بسیار کارآمد برای تبلیغ کسب و کار های مختلف می باشند. افراد می توانند با طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 در نزدیکی سال جدید کسب و کار و محصولات و خدمات خود را به خوبی به دیگران معرفی نمایند. باید خاطر نشان کرد که هزینه کردن برای محصولات تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی تبلیغاتی، طراحی و چاپ سررسید های تبلیغاتی و …. هزینه بیخود و اضافی محسوب نمی شود.

مزیت طراحی و چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف بسیار زیاد می باشد. از آنجایی که افراد مختلف  این تقویم های رومیزی تبلیغاتی را روی میزشان می گذارند، واسم برند و کسب و کار شما که روی این تقویم رومیزی تبلیغاتی درج شده است، به شکل دائمی جلوی چشم مخاطب قرار می گیرد و به این صورت سبب حک شدن اسم شرکت یا ارگان شما در ذهن مخاطب هدفتان می شود. از طرفی سایر افراد که به آنجا آمد و رفت دارند با دیدن این تقویم های رومیزی با اسم و کسب و کار شما آشنا می شوند و همین موضوع باعث تبلیغات بیشترمحصولات و خدمات شما می شود. غالبا کسانی که از شما این تقویم رومیزی تبلیغاتی را هدیه می گیرند نسبت به خرید محصولات یا استفاده از خدمات شرکت شما ترغیب می شوند و همین موضوع ساده باعث رونق اقتصادی کارتان شما می شود و فروش و سود شما را بالاتر می برد.

تقویم رومیزی 1401 خرید

خرید تقویم رومیزی 1401 به صورت قیمت مناسب

تقویم های رومیزی از کارامد ترین و ماندگارترین راه های تبلیغاتی و بازاریابی بشمار می‌آیند و معمولا با آغاز سال نو کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای تبلیغات و تشکر از مشتریان  و کارمندان خود  نسبت به خرید تقویم رومیزی 1401 اقدام می کنند. تیم نقش آبرنگ برای صرفه جویی در هزینه هایتان و همچنین جذب مشتری بیشتر طراحی و چاپ تقویم های رومیزی ارزان قیمت را پیشنهاد می‌ کند زیرا این محصولات در هر صورت یک هدیه تبلیغاتی بسیار مفید و کاربردی می باشند.

پس به طور کلی می توان از تقویم های رومیزی ارزان قیمت به عنوان  یک هدیه تبلیغاتی درعید نوروز نهایت استفاده را برد این محصولات طرفداران و مخاطبین خیلی زیادی دارد.  غالبا طراحی و چاپ تقویم رومیزی ارزان قیمت به ‌شکل عمومی می باشد بدین‌ شکل که بر روی تقویم‌ های رومیزی موجود، تبلیغات شما توسط یک کلیشه فلزی و یا چاپ سیلک چاپ می‌ گردد. نوع ورق استفاده شده در تقویم های رومیزی ارزان قیمت غالبا گلاسه می‌باشد که می تواند دارای روکش UV نیز باشد حتی می توان از ورق های جدید مثلا ورق سنگ نیز استفاده کرد که نیاز به روکش UV و یا حتی روکش سلفون ندارد. مدل صحافی  در این محصولات غالبا فنر دوبل می ‌باشد و مدل چاپ نیز بر روی آن‌ ها به ‌شکل طلاکوب ، نقره‌ کوب و… انجام می شود.

 تقویم‌ های رومیزی در شرکت نقش ابرنگ در طرح‌های مختلف طراحی و چاپ می شوند. شما می توانید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر تیم ما و همچنین اطلاع از قیمت تقویم رومیزی 1401 یادداشت دار ، چوبی ، اختصاصی و…  با شماره 031313230008 تماس حاصل فرمایید.

خرید تقویم رومیزی اختصاصی

خرید تقویم رومیزی خاص و اختصاصی برای سال 1401

همان طور که قبلا نیز اشاره شد خرید تقویم های رومیزی 1401 به دو شکل تقویم رومیزی عمومی و تقویم رومیزی اختصاصی صورت می گیرد. در تقویم های رومیزی اختصاصی 1401 طرح شما به شکل دلخواه  تان طراحی و چاپ می شود و می توانید در آن از تصاویر کسب و کار خود یا محصولات و خدماتی که ارائه می دهید در داخل تقویم استفاده نمایید. در تقویم رومیزی اختصاصی شما می توانید پایه تقویم را  در طرح و رنگ دلخواهتان طراحی و چاپ نمایید. همچنین می توانید  سفارش و خرید تقویم رومیزی چوبی را به عنوان تقویم رومیزی اختصاصی خود انجام دهید. تاثیر این تقویم ها بر روی مخاطب بسیار زیاد است و این حس را به آن ها منتقل می کند که شما برای کسب و کار و محصولات و خدماتی که ارائه می دهید ارزش بسیاری قائل هستید

خرید تقویم رومیزی 1401 را از مجموعه ما انجام دهید. طراحان ما آماده طراحی از صفر تا صد تقویم رومیزی  شما با بالاترین کیفیت می باشند. اگر شما تمایل به سفارش و خرید تقویم رومیزی 1401 را دارید بهتر است ثبت سفارش آن را اوایل دی ماه انجام دهید. با توجه به نوسانات بازار نزدیک به ایام نوروز هر چه سفارش خود را به تعویق بیندازید تقویم رومیزی 1401 برای شما گران تر می شود.

خرید تقویم رومیزی فانتزی

خرید تقویم رومیزی 1401 به صورت خلاقانه و فانتزی

تقویم رومیزی خلاقانه همان طور که از اسمش مشخص است تقویم رومیزی است که با خلاقیت طراح و یا تولید کننده تلفیق شده است. تقویم های رومیزی های خلاقانه معمولا نمونه و یا طرح از پیش کشیده شده ای ندارند و می توان هر نمونه ای تقویم رومیزی را خلاقانه نامید مثل تقویم رومیزی چوبی که جای خودکار دارد یا تقویم های رومیزی که در آن ها محلی برای برگخ یادداشت تعبیه شده است. تقویم های رومیزی خلاقانه محبوبیت بالایی نسبت به تقویم رومیزی های عمومی در بازار در میان مشتریان دارند. قیمت تقویم های رومیزی خلاقانه نسبت به دیگر تقویم رومیزی بالاترمی باشد این نکته را مد نظر داشته باشید که در زمان خرید تقویم رومیزی 1401 با اضافه کردن هر آیتم جدید قیمت تمام شده این محصولات نیز افزایش میابد.

تقویم رومیزی فانتزی 1401  نیز مانند تقویم رومیزی خلاقانه طرفداران بسیاری دارند در این مدل تقویم رومیزی تصاویر چند اشیاء به صورت خیلی زیبا در تقویم مورد استفاده قرار می گیرند. درزمان خرید تقویم رومیزی 1401 به صورت فانتزی باید به این نکته توجه داشته باشید که طرح های صفحات تقویم رومیزی باید مرتبط به هم باشد. در پایه این مدل تقویم رومیزی نیز می توان از چوب استفاده کرد و به حالت های خاصی می توان آن را تولید کرد.

مجموعه نقش ابرنگ تلاش می کند تا شما عزیزان در هر کجایی که هستید از محصولات ما بتوانید نهایت استفاده را ببرید.

قیمت خرید تقویم رومیزی 1401

قیمت تقویم رومیزی 1401

بعضی از کسب و کار ها برای تبلیغ و بیشتر دیده شدن خود و محصولات و خدماتشان قدام به خرید تقویم رومیزی 1401 می کنند. در زمان سفارش و خرید تقویم رومیزی 1401 چاپ روی صفحات، سایز و ابعاد و چاپ پشت صفحات قابل تغییر خواهد بود. معمولا در تیراژهای بالا، سایز بر اساس نظر مشتری، مشخص می گردد و طرح ، نوشته و لوگوی شرکت سفارش دهنده در فضای خالی حاشیه تقویم درج می شود. در پشت هر ورق تقویم رومیزی هم می توان عکس های انتخابی مشتری را چاپ نمود و یا می توان پیام های تبلیغاتی آن شرکت را ثبت کرد. شما برای ثبت سفارش و خرید تقویم رومیزی 1401 به صورت اختصاصی و انتخابیتان می توانید با مشاوران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

همان طور که می دانید قیمت تقویم رومیزی 1401 از تنوع بسیاری برخوردار است. علت این تفاوت در قیمت تقویم رومیزی، به عوامل بسیاری وابسته است از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جنس مواد اولیه استفاده شده در تعیین قیمت تقویم رومیزی

تیم نقش آبرنگ در استفاده از مواد اولیه با کیفیت، دقت و وسواس خاصی را به کاربرده است موادی که در تولید تقویم های رومیزی طراحی شده توسط تیم ما مورد استفاده قرار گرفته اند همگی با کیفیت و مرغوب هستند.

برای مثال استفاده از پلکسی در ساختار تقویم های رومیزی نوعی از هوشمندی و خلاقیت این مجموعه ما را نشان می دهد. استفاده از پلکسی به این علت هوشمندانه محسوب می شود که این مدل پلاستیک مانند شیشه از شفافیتی خوبی برخوردار است که با به کار رفتن  در تقویم های رومیزی آن را سبک، زیبا می کند و همچنین از نظر قیمت آن را به بسیار به صرفه می کند.

مدل ورق استفاده شده در زمان خرید تقویم رومیزی 1401 نیز در قیمت این محصول و همچنین استحکام و زیبایی تقویم تأثیر به سزایی دارد. ورق مورد استفاده مجموعه نقش آبرنگ از نوع گلاسه می باشد این ورق ها در کنار زیبایی خاصی که به تقویم می بخشند از استحکام مطلوبی نیز برخوردار هستند

جنس پایه استفاده شده در تعیین قیمت تقویم رومیزی

جنس پایه تقویم نیز یکی از مواردی است که در زمان خرید تقویم رومیزی 1401 بر قیمت این محصول تاثیر بسزایی می گذارد. برای نمونه قیمت تقویم رومیزی با پایه چوبی از قیمت تقویم های رومیزی با جنس پایه های پلاستیکی غالبا بیشتر می باشد. اگر تمایل به صرفه جویی در بودجه خود در زمان خرید تقویم رومیزی 1401 را دارید ، ما به شما محصولاتی با پایه های پلاستیک فشرده PVC را پیشنهاد می کنیم این محصولات درعین حال که زیبا و شیک هستند، از قیمت مناسبی نیز برخور دارند. اما اگر هزینه ای که برای انجام این کار می کنید در الویت شما قرار ندارد و الویتتان با کیفیت و خاص بودن تقویم رومیزی می باشد ما به شما استفاده از پایه چوبی را در تقویم رومیزی خود پیشنهاد می دهیم البته استفاده از این محصولات باعث افزایش قیمت تمام شده تقویم رومیزی برای شما می شود.

اندازه وسایزاستفاده شده در تعیین قیمت تقویم رومیزی

در مشخص شدن قیمت تقویم رومیزی، سایز و اندازه یکی از موارد بسیار با اهمیت دیگر می باشد. تقویم  های رومیزی اندازه ها و سایزهای متفاوتی دارند که قیمت آن ها نیز بسته به  سایزآن که کوچک یا بزرگتر است، متفاوت است. درطراحی و چاپ تقویم های رومیزی نقش آبرنگ قالب از پیش تعیین شده ای وجود ندارد، و اگر شما قصد دارید می توانید که تقویم های رومیزی خود را شخصی سازی کنید، و چاپ تقویم رومیزی خود را به حالت اختصاصی انجام دهید. شما باید با درنظر گرفتن سلیقه و نوع نیاز خود و مخاطب هدفتان نسبت به سفارش و خرید تقویم رومیزی 1401 اقدام نمایید مشاورین مجرب تیم ما در انتخاب مناسب ترین مدل ها به شما کمک  شایانی خواهند کرد.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209