08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

خدمات سئو در اصفهان

خدمات سئو و بهینه‌ سازی سایت محدود به هیچ شهر یا جغرافیای خاصی نیست و با این خدمات شما می توانید مشتریان خود را از سراسر ایران و حتی جهان به دست آورید. با این حال شما می توانید بازار هدف خود را شهر خاصی قرار دهید تا در زمان کمتری به بیشترین بازده دست یابید.

اگر با جستجوی عبارت سئو در اصفهان و یا بهینه سازی سایت در اصفهان به این صفحه رسیدید، حتما این نکته را مدنظر داشته باشید که خدمات بهینه سازی و سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تنها به شهر اصفهان محدود نمی شود. بلکه اشاره ما به حضور در این شهر به دلیل جنبه معرفی این شرکت و همچنین محل استقرار ساختار اداری و تیم اجرایی آن است.

برای بسیاری فعالان حوزه تجارت، صنعت و همچنین بازارهای سنتی اهمیت زیادی دارد که مشتریان آنها در محدودیت جغرافیایی شهر یا حداکثر استان خودشان باشند به همین خاطر ممکن است کلمات کلیدی کسب و کار خود را به شهر یا استان خود محدود کنند. به این ترتیب شما صاحب هر کسب و کار و هر تجارتی که باشید می توانید به نسبت نوع خدمات به محدوده‌ای فراتر از شهر خودتان فکر کنید و با حضور در صدر نتایج گوگل فروش خوبی داشته باشید.

خدمات سئو در اصفهان که در شرکت نرم افزاری بهیدو ارائه می شود شامل چندین استراتژی سئو مانند ایجاد محتوای سفارشی است که حاوی کلمات کلیدی هدفمند و مرتبط با کسب و کار شما باشد. علاوه بر این بهینه سازی فنی وب سایت مانند بهینه سازی کد سایت شما، سرعت صفحه و میزان پاسخگویی آن در دستگاه های مختلف و در مجموع بهبود طراحی وب سایت برای ایجاد یک تجربه کاربری مثبت نیز به نتیجه گیری بهتر شما از خدمات سئو کمک می کند.

سئو چیست؟

کسب‌وکارهای آنلاین در دنیای امروزی شکل دیگری پیدا کرده و اغلب افراد ترجیح می‌دهند به معرفی خدمات یا فروش محصولات خود در فضای اینترنت بپردازند. رقابت در بازار تجارتی آنلاین هم بسیار شدید بوده و باید برای رشد کسب‌وکار خود، سعی کنید در رتبه‌های برتر موتورهای جستجو قرار گیرید. معمولا زمانی که افراد برای یک محصول در گوگل سرچ می‌کنند. تنها بر روی لینک‌های معرفی شده صفحه اول، کلیک کرده و به صفحه دوم نمی‌روند؛ از همین رو حضور در صفحه اول برای یک کلمه کلیدی مشخص می‌تواند؛ زمینه پیشرفت شما را فراهم سازد. این عمل با کمک سئو یا Search Engine Optimization انجام خواهد گرفت. بهینه‌سازی موتورهای جستجو مجموعه قوانین تایید شده‌ای است که با کمک آن‌ها می‌توان جایگاه سایت در نتایج سرچ را بهبود بخشید. 

اهمیت سئو در کسب و کار

سئو می‌تواند با هدف افزایش فروش، معرفی بیشتر خدمات، شناساندن برند به افراد جامعه، افزیش مخاطبان و … صورت پذیرد اما در هر صورت رعایت قوانین سئو منجر به بهبود کسب‌وکار آنلاین شما خواهد شد و در نتیجه افزایش درآمد را در پی خواهد داشت. بالا رفتن بازدید ارگانیک یک سایت، مدیر یک مجموعه را به اهداف خود نزدیک‌تر کرده و می‌تواند سهم زیادی در پیشرفت یک شرکت داشته باشد.

سئو چطور کار می‌کند؟

چه می‌شود که یک سایت، به اصطلاح سئو می‌شود؟ چه اتفاقی می‌افتد که گوگل بعضی سایت‌ها را همیشه قبل از دیگران به مخاطب نشان می‌دهد؟ راز دوستی  با گوگل چیست؟

فاکتورهای زیادی هستند که مجموعۀ آن‌ها در کنار هم سئو را می‌سازند، اما همۀ این فاکتورها بر محور یک عنصر اصلی می‌چرخند: مخاطب!

حتماً این جملۀ کاسب‌های قدیمی را یادتان هست که «همیشه حق با مشتری است.»

گوگل به این جمله قلباً باور دارد و به همین دلیل است که هر کاری در سئو،  برای خوش‌آیند مخاطب انجام می‌شود.

ظاهر سایت، رنگ‌بندی قالب و لوگو آن، اسم برند، جای قرار گیری دکمه‌های مختلف، کلمات کلیدی، شیوۀ نگارش محتوا، سرعت سایت و … قرار است دست به دست هم دهند تا مخاطب سایت را دوست داشته باشد، در آن بماند و به آن اعتماد کند. ما سئوکارها به این اتفاق می‌گوییم: تجربۀ کاربری لذت‌بخش.

گوگل تجربۀ کاربری مخاطبان شما را آنالیز می‌کند. مثلاً بررسی می‌کند که کاربر چقدر روی لینک سایت شما کلیک می‌کند یا بعد از ورود به سایت چه مدت زمانی را در آن می‌ماند. نتیجۀ این آنالیزها رتبه سایت شما را تعیین می‌کند.

ما چه راهکاری برای تقویت اصولی سئو سایت شما داریم؟

افزایش هدفمند بازدید سایت

بسیاری از مواردی که متخصصین سئو برای مشتریان انجام می‌دهند در نهایت باعث افزایش فروش و یا بهبود برند سازی مناسب برای صاحب کسب و کار نمی‌شود. ما در راسا با افزایش بازدید هدفمند سایت شما سئو را به بهترین نحو انجام می‌دهیم که به ازای هزینه انجام شده بازگشت سرمایه اتفاق بیفتد.

سئو اصولی با تاثیر پایدار

اگر بهینه سازی وب سایت شما به صورت اصولی انجام شده باشد، رتبه های کسب شده شما در گوگل به این راحتی پایین نمی‌آیند. سئو پایدار، جذب مشتری و مخاطب پایدار را به همراه دارد. ما با انجام سئو اصولی و کلاه سفید و مطابق با اصول برای شما، جذب مشتری پایدار و ادامه‌داری را رقم می‌زنیم.

هزینه منطقی بابت سئو

ما همواره سعی داشته‌ایم کیفیت کار خود را در سطح قابل قبولی نگه داریم. در عین حال معقول و منطقی نگه داشتن هزینه‌های سئو برای مشتریان عزیز از اصول اولیه کارمان است. قیمت و تعرفه مناسب سئو در کنار کار قوی باعث همکاری بلند مدت ما و رضایت شما خواهد شد.

درک کامل مخاطب و مفهوم

تحقیق و بررسی و ایجاد درک صحیح از مخاطب کسب و کار و تسلط بر مفهوم کلیدی که در بین شما و رقبایتان وجود دارد، باعث انجام اصولی سئو و ایجاد استراتژی صحیح برای انجام این امور توسط مدیر سئو سایت می‌شود. ما این اصول را به خوبی درک و پیاده‌سازی می‌کنیم.

انواع سئو به زبان ساده

در کلی‌ترین دسته‌بندی، سئو را به 3 زیرشاخۀ سئو داخلی، سئو خارجی و سئو فنی (تکنیکال) تقسیم می‌کنند. اما این دسته‌بندی به این معنا نیست که این سه نوع سئو کاملاً از هم مجزا هستند. درواقع سئو فرایندی پیوسته است که برای درک بهتر، آن را به انواع محتلف تقسیم می‌کنند. یک متخصص سئو فنی گاهی برای حل کردن یک مشکل تکنیکی در سایت، باید علاوه بر کدنویسی، کارهای مرتبط با بهینه‌سازی محتوا یا لینک‎سازی خارجی را هم انجام دهد. بنابراین این سه نوع سئو در جاهایی با هم هم‌پوشانی پیدا می‌کنند. درست به همین دلیل است که نباید تنها به یکی از انواع سئو داخلی، خارجی یا فنی اکتفا کنید. لازمۀ پیشرفت شما در سئو، این است که آن را تمام و کمال انجام دهید.

این سه بازوی قدرتمند در کنار هم، کسب و کار اینترنتی شما را رشد می‌دهند و به شما کمک می‌کنند تا دیده شوید. بیایید نگاهی مختصر به هریک از این انواع سئو بیندازیم:

سئو تکنیکال

همان‌طور که از اسمش پیداست، سئو تکنیکال آن بخشی از سئو سایت است که به مسائل فنی مربوط می‌شود؛ این‌که کدهای سایت استاندارد باشند، طراحی گرافیکی سایت درست و اصولی باشد، رابط کاربری سایت به درستی طراحی شده باشد، سرعت سایت زیاد باشد، سایت در تمام دستگاه‌ها به درستی نمایش داده شود یا به اصلاح ریسپانسیو باشد و … برنامه‎‌نویسان یا Web Developerها با نظارت دائمی بر مسائل تکنیکی کاری می‌کنند تا سایت شما همواره در دسترس و ایمن باشد.

سئو داخلی

سئو داخلی آن بخشی از سئو سایت است که به بهینه‌سازی سایت از نظر محتوای داخل آن مربوط می‌شود. استخراج کلمات کلیدی و تنظیم تقویم محتوایی، تدوین استراتژی محتوایی دقیق، تولید محتوای باکیفیت و سئوفرندلی، لینک‌سازی داخلی استاندراد و هدفمند، بهینه‌سازی تصاویر، قرار دادن مطالب در دسته‌بندی‌های منظم و اصولی با استفاده از تگ‌‎ها و موارد بی‌شماری از این دست که به درون سایت مربوط می‌شود، در حیطۀ کاری متخصصان سئو داخلی است.

سئو خارجی

وقتی سایت شما از نظر تکنیکی استاندارد باشد، محتوای خوبی هم در آن بارگذاری کرده باشید و خیالتان راحت باشد که همه‌چیز درون سایت در بهترین حالت خود قرار دارد، وقت آن می‌رسد تا اقداماتی را در بیرون از سایت انجام دهید تا آن را بهتر و بیشتر به کاربران و گوگل معرفی کنید. تولید رپورتاژآگهی و انتشار آن در سایت‌های پربازدید، لینک‌سازی خارجی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، کامنت مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و … توسط کارشناس سئو خارجی سایت انجام می‌شود.

بهترین شرکت خدمات سئو در اصفهان

کانون نقش آبرنگ تمام خدمات بازاریابی دیجیتال، از طراحی سایت گرفته تا بهبود رتبه سایت در گوگل و بازاریابی محتوایی و تبلیغات کلیکی را ارائه می‌دهد. اما چه چیزی نقش آبرنگ را متفاوت می‌کند؟

ارتباط عمیق

نقش آبرنگ خود را بخشی از مجموعه شما تلقی می‌کند و تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا پیشرفت شما را دنیای دیجیتال تضمین کند.

تیم متخصص

استانداردهای دنیای دیجیتال روز به روز در حال تکامل است و تیم نقش آبرنگ متعهد است دانش خود را همگام با این تغییرات، به روز کند.

شفافیت

نقش آبرنگ تمامی مشکلات و راهکارها را به اطلاع شما خواهد رساند و با ارائه گزارش پیشرفت سعی می‌کند هرگونه ابهامی را برطرف کند.

کار گروهی

درک متقابل ناشی از سال‌ها همکاری، تیم نقش آبرنگ را قادر ساخته مجموعه‌ی کاملی از خدمات را در حوزه بازاریابی دیجیتال ارائه کند.

خدمات سئو در اصفهان کانون نقش آبرنگ

سئو داخلی در اصفهان

همه چیز را از داخل سایتتان شروع کنید و برای رفتن به میدان رقابت، لباس جنگ بپوشید. خدمات سئو داخلی سایت در اصفهان نقش آبرنگ به شما کمک می‌کند تا با رعایت موارد ساده زیر، یک رشد چند پله‌ای را تجربه کنید:

 • بهینه سازی محتوای سایت
 • بهبود استراتژی لینک سازی داخلی
 • بهبود طراحی UI و UX صفحات
 • تحقیق کامل کلمات کلیدی
 • تدوین استراتژی سئو سایت
 • و …

سئو خارجی در اصفهان

شما در بانک سئو در اصفهان سرمایه گذاری کرده‌اید و می‌خواهید یک وام کلان بگیرید! پس باید از اعتبار سایت‌هایی که موتورهای جستجو آن‌ها را می‌شناسند، به نفع خودتان استفاده کنید. اینجا است که فهرست خدمات زیر در سئو خارجی اصفهان به شما ارائه می‌شوند:

 • تدوین و انتشار رپورتاژ آگهی
 • تدوین استراتژی لینک سازی خارجی
 • ساخت انواع بک لینک
 • و …

لوکال سئو در اصفهان

شاید شما هم سئو اصفهان را سرچ کرده و از طریق نقشه گوگل به اسم لاک پشت رسیده باشید! خدمات لوکال سئو در اصفهان کمک می‌کند که کسب و کارتان بر روی نقشه دیده شده و به مشتریان پیشنهاد داده شود.

 • ثبت سایت در نقشه گوگل
 • بهینه سازی گوگل مپ بر اساس کلمات کلیدی هدف
 • و …

 

سئو تکنیکال در اصفهان

اگر می‌خواهید با یک زبان بهینه با موتورهای جستجو صحبت کنید، نیاز به سئو تکنیکال در اصفهان دارید. لاک پشت خدمات زیر را در این زمینه به شما ارائه می‌دهد:

 • بهینه سازی کدنویسی‌های سایت
 • تعویض قالب سایت در صورت نیاز
 • تغییر فونت و بهینه سازی تصاویر سایت
 • برطرف کردن ارورهای موجود در سرچ کنسول
 • و ….

آنالیز سئو در اصفهان

اگر در زمینه سئو سایت در اصفهان مشکلی دارید و هنوز صفحات هدفتان رتبه نگرفته‌اند، ما می‌توانیم به شما بگوییم که مشکل از کجاست. با آنالیز سئو در اصفهان راه حل‌های عملی برای رسیدن به رتبه بهتر به شما معرفی می‌شوند.

 • بررسی سئو تکنیکال سایت
 • بررسی نحوه لینک سازی داخلی و خارجی در سایت
 • آنالیز محتوایی سایت و پیدا کردن ضعف‌های آن
 • تحلیل UI و UX سایت
 • بررسی سرعت و امنیت وبسایت
 • و ….

مشاوره سئو در اصفهان

اگر در زمینه طراحی سایت و سئو اصفهان به مشکل برخورده‌اید و هنوز نمی‌دانید که چه مسیری برای رشد کسب و کارتان مناسب‌تر است، برای مشاوره سئو در اصفهان با ما تماس بگیرید.

 • تحلیل و آنالیز رقبای شما
 • پاسخگویی به سوالاتی مانند سئو چیست
 • کمک به تعیین KPI و STP برای رشد بهتر کسب و کار
 • بررسی اهداف تجاری و تعیین بهترین مسیر برای رسیدن به آنها
 • و …

مراحل تحلیل سئو سایت که برای شما انجام ‌می‌دهیم

 • بررسی و تحلیل مشکلات داخلی سایت شما توسط نرم افزارهای تحلیلگر و ارائه گزارش
 • تحلیل و بررسی موارد و مشکلات داخلی سایت
 • استفاده از نرم افزارهای قوی برای تحلیل رقبا
 • تحلیل و پیشنهاد بهترین کلمات کلیدی برای رقابت در حوزه کاری شما
 • تدوین استراتژی مناسب برای سئو وب سایت
 • حل مشکلات تکنیکال قالب سایت و افزایش سرعت
 • تدوین استراتژی تولید محتوا و اجرای تولید محتوا
 • مانیتور و بررسی دائم سایت شما و رقبایتان با استفاده از ابزارهای پیشرفته سئو
 • آموزش و مشاوره برای تولید محتوای استاندارد در صورت نیاز شما
 • استفاده از جدیدترین تکنیک های سئو برای کسب بهترین نتایج
 • بررسی نرخ تبدیل سایت و ارائه روش‌هایی برای بهبود وضعیت سایت

مراحل سئو اجرایی

کانون نقش آبرنگ تمام خدمات بازاریابی دیجیتال، از طراحی سایت گرفته تا بهبود رتبه سایت در گوگل و بازاریابی محتوایی و تبلیغات کلیکی را ارائه می‌دهد. اما چه چیزی نقش آبرنگ را متفاوت می‌کند؟

1- آنالیز کلمات کلیدی

آنالیز کلمات کلیدی با بررسی دقیق کلمات و عباراتی که شما می‌خواهید در آن رتبه بگیرید انجام می‌شود. بررسی میزان سختی کلمات، جایگاه فعلی وب سایت، جایگاه فعلی کلمات، تعیین استراتژی و اعلام مدت زمان لازم برای سئو سایت شما در این‌جا اتفاق می‌افتد.

2- بررسی سایت از نظر سئو تکنیکال

بررسی وضعیت فعلی سایت بر اساس متا تگ ها، دامین اتوریتی، پیج اتوریتی، نسبت متن به کد، وضعیت لینک‌سازی‌های داخلی و خارجی، سرعت بارگذاری سایت، امنیت و… در این مرحله انجام می‌شود تا مطمئن شویم که سایت شما از نظر تکنیکال کاملاً بهینه است.

3- آنالیز رقبای سایت

آنالیز رقبای سایت و تجزیه و تحلیل نقاط ضعف و قوت آن‌ها می‌تواند فرصت مناسبی برای شما باشد تا استراتژی‌های لازم را تدوین کنید. شرکت‌های سئو برای بهبود وضعیت کسب‌وکارهای آنلاین (چه نوپا و چه قدیمی) باید به این مرحله توجه ویژه داشته باشند.

4- بهینه‌سازی داخلی سایت

قبل از شروع سئو داخلی باید ساختار سایت و تمام بخش های وب سایت مورد بررسی قرار گرفته باشد. سئو داخلی وب سایت کاری می‌کند تا ربات‌های گوگل درک بهتری از سایت شما داشته باشند و دسترسی به صفحات مختلف ساده‌تر شود.

5- لینک‌سازی خارجی

در این مرحله کلمات کلیدی مورد نیاز شما طبق یک استراتژی مناسب در سایت‌های مشابه یا شبکه های اجتماعی قرار داده می‌شود. تا از این منابع لینک بگیرید و ترافیک سایت را بالا ببرید. یکی از مؤثرترین روش‌های لینک‌سازی خارجی، انتشار رپورتاژ است.

6- مانیتورینگ مداوم سایت

پس از به ثمر رسیدن سئو سایت، نوبت به ارزیابی آن می‌رسد. این ارزیابی به صورت ماهانه و به منظور بررسی میزان پیشرفت سئو وب سایت شما انجام می‌شود. ارزیابی مرتب سایت از نظر سئو یکی از مهم‌ترین گام‌هایی است که برای سئو موفق باید برداشت.

مشاوره سئو در اصفهان

گروه نقش آبرنگ، مشاوره و سئو شرکت های بزرگی چون گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون، هولدینگ رستاسپهر، انجینیک، استارتاپ کیکارو، تاسیسات رجایی، راد صنعت روشاک، تاراسپهر، دایانو و … در زمینه ارائه خدمات سئو در اصفهان، تهران و … انجام داده است. برای مشاوره تخصصی در زمینه طراحی سایت و سئو خود با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما شما را راهنمایی فرمایند.

 

لطفا در پایان صفحه به ما امتیاز دهید و در صورت انتقاد، سوال یا درخواست مشاوره کامنت بگذارید. شاید تا اینجای کار ناامید و خسته شده باشید و گوگل از نظر شما یک کارفرمای بسیار سختگیر باشد که برای ترفیع دادن به شما دنبال بهانه می‌گردد.

اما گوگل دشمن واقعی شما نیست! درهای این صفحه اول نتایج موتورهای جستجو به روی همه باز است؛ به شرطی که دقیقاً همان چیزی را که کاربر به دنبال آن است ارائه دهد. این بدان معناست که باید سعی کنید مخاطبان خود را راضی نگه دارید تا گوگل از شما راضی باشد. ما در گروه نقش آبرنگ در تمام این مراحل با شما هستیم و هرگز شما را تنها نخواهیم گذاشت. بنابراین اگر می خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، به یک وب سایت نیاز دارید. آیا وب سایتی دارید که به دلیل بی اهمیتی در گوشه انبار گوگل فرو رفته است یا وب سایت موفقی دارید که می خواهید از آن سرمایه گذاری کنید.

قیمت و هزینه خدمات سئو در اصفهان

سوالی که خیلی از مشتریان در تماس با ما می‌پرسند، این است که هزینه سئو سایتم چقدر است؟ باید بدانید تعیین قیمت سئو سایت در اصفهان به عوامل زیادی بستگی دارد و حتما باید پس از بررسی اولیه بر روی وبسایت شما اعلام شود. مهمترین عواملی که بر روی این تعرفه اثرگذار هستند، عبارتند از:

میزان سختی کلمه‌های کلیدی

برای مثال کلمه کلیدی بلبرینگ به دلیل کوتاه بودن و مشخص نبودن مخاطب هدف یک کلمه دشوار است؛ اما کلماتی مانند قیمت بلبرینگ و خرید بلبرینگ در دسته کلمات آسان‌تر قرار می‌گیرند.

وضعیت فعلی سایت

در تعیین قیمت سئو اصفهان باید مشخص شود که در حال حاضر رتبه سایت شما برای کلمات کلیدی هدف چند است و مسائلی مانند اقدامات قبلی برای سئو داخلی، خارجی و تکنیکال بررسی شوند.

ترافیک کلمات کلیدی

این موضوع مشخص می‌کند که شما در زمان فعالیت سایت تا امروز، برای کلمات کلیدی هدف چقدر ورودی داشته‌اید.

میزان رقابت در کلمات کلیدی

فرض کنید شما در زمینه فروش دستکش ایمنی کار می‌کنید و صفحه اول سایت‌هایی مانند دیجی کالا، ایمالز، ترب و آروا هستند که با هزینه‌های سنگین تبلیغات تلویزیونی به این رتبه رسیده‌اند. در این صورت نیاز است که برای رسیدن به صفحه اول و غلبه بر این رقبا، هزینه بیشتری صرف کنید.

سوالات متداول

از آنجایی‌که خدمات سئو دارای شرایط متفاوتی می‌باشد؛ برای سفارش خدمات مورد نیاز و مناسب با کسب‌وکار خود با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

هزینه و تعرفه سئو سایت با توجه به حجم کار و کلمات کلیدی و همچنین رقابت در کلمه کلیدی مورد نظر شما متفاوت است. با یک تماس می ‌توانید به رایگان از مشاوره سئو بهره‌مند شوید.

جواب 2

جواب 3

جواب 4

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید