08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

تقویم رومیزی یادداشت دار

5/5
تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار

با توجه به اینکه هر شخصی برای وارد کردن گزارش ها و رویدادهای روزانه خود به یک دفترچه یادداشت نیاز دارد، تولیدکنندگان نیازهای کاربران را می دانند و امروزه شاهد تولید تقویم های رومیزی یادداشت دار برای مدل های مختلف هستیم . به راحتی زمان و تاریخ قرارها و هر فعالیتی را که باید در میان شلوغی های روزانه به خاطر بسپارید، روی این برگه‌ها یادداشت کنید و دیگر نباید نگران فراموش کردن آنها باشید.

گاهی اوقات لازم است موضوعات بیشتری را به خاطر بسپارید، موضوعاتی که در کل روز به کارتان بیاید. اگر این مسائل را به کسی بسپارید تا به شما یادآوری کند، ممکن است روز شلوغی داشته باشد و برنامه های خود را فراموش کند. با این حال، اگر این برنامه در یک تقویم نوت بوک نوشته شده باشد، به صورت دوره ای برای شما قابل مشاهده خواهد بود و مجبور نخواهید بود آن را به خاطر بسپارید.

با توجه به کاربردی بودن این نوع تقویم رومیزی، می توانید آن را به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند انتخاب کنید و نام و برند خود را به هزاران مخاطب معرفی کنید و آنها را به مشتریانی وفادار و دائمی تبدیل کنید .

انواع تقویم‌های رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار باتوجه ‌به کارکرد مختلف آن، در انواع گوناگونی تولید می‌شود که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

بیشتر بدانید تقویم رومیزی یادداشت دار : قیمت تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی یادداشت دار با توجه به عملکردهای متفاوتی که دارد در چندین شکل متفاوت ساخته می شود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

  • تقویم رومیزی پایه‌دار

در تقویم رومیزی یادداشت دار ، برای راحتی مصرف‌کننده، صفحات به صورت ورق ورق تا می‌شوند و روی یک پایه پلاستیکی قرار می‌گیرند، و صفحات در جایی که  در قسمت ویژه‌ای برای این منظور طراحی شده قرار می‌گیرند.

مزیت این پایه این است که پس از تمام شدن برگه یادداشت می توان مجدد به آن را  برگه ها اضافه کرد و برخلاف برگه های فنری و چسبناکی که پس از پایان برگه ها قابل جایگزین شدن نیستند متفاوت است.

تقویم رومیزی با این ویژگی که لوگوی سفارش دهنده در تقویم و برگه یادداشت همراه آن حک می شود.

گاهی اوقات لازم است موضوعات بیشتری را به خاطر بسپارید، موضوعاتی که در کل روز به کارتان بیاید. اگر این مسائل را به کسی بسپارید تا به شما یادآوری کند، ممکن است روز شلوغی داشته باشد و برنامه های خود را فراموش کند.

با این حال، اگر این برنامه در یک تقویم نوت بوک نوشته شده باشد، به صورت دوره ای برای شما قابل مشاهده خواهد بود و مجبور نخواهید بود آن را به خاطر بسپارید.

با این حال، اگر این برنامه در یک تقویم یادداشت دار نوشته شده باشد، روش بهتر و مفید تری خواهد بود. در هر صورت، اگر محتوایی که در تقویم قرار می دهیم تاریخ داشته باشد، می تواند برای ما کارآمدتر باشد.

انواع تقویم تبلیغاتی
  • تقویم یادداشت دار اداری

این یک تقویم 54  صفحه ای است، از صفحات تقویم به عنوان یادداشت استفاده می شود و صفحه یادداشت ها جدا از تقویم نیست و یک صفحه یادداشت جدید در طراحی این تقویم ها اضافه شده است. یادداشت  دارای فضای کافی در هر صفحه ی تاریخ می باشند.

  • تقویم یادداشت دار کلاسوری

این تقویم با 365  روز به عنوان تعداد روزهای سال، تنها تفاوت با نوع با اداری تعداد صفحات آن است. این نوع تقویم تاریخ هر روز را در یک صفحه نمایش می دهد. در این نوع تقویم، تقویم و یادداشت ها از هم جدا نیستند، آنها با هم استفاده می شوند.

این نوع تقویم دارای روز، ماه و سال در هر صفحه است و پشت صفحه با خطوط سفید یا بدون خط مشخص شده است.

انواع صحافی تقویم یادداشت دار

صحافی فنری: با طراحی و تولید تقویم رومیزی می توانیم برگه های یادداشت مانندی را در کنار تقویم اضافه کنیم و محبوبیت این محصول را افزایش دهیم. مزیت این تقویم این است که صفحات به صورت برگه نیستند و پس از نوشتن و استفاده مشکلی از پراکندگی برگه ها وجود ندارد.

برای صحافی این نوع تقویم از فنر دو تکه استفاده می شود که يک فنر براي صحافي تقويم و تکه دوم براي صحافي يادداشت ها استفاده مي شود. به عنوان کاور برای زیبایی کار می توانید یک برگه گلاسه رنگی با چاپ چهار رنگ مخصوص روی برگ یاددات قرار دهید.

صحافی چسبی: برگه های یادداشت در این تقویم به صورت سرچسب به هم متصل می شود و به پایه متصل و چسبانده شده است .

صحافی کلاسوری: در این مدل، برگه‌های یادداشت مانند برگه‌های پوشه پانچ می‌شوند و به جای حلقه‌ها متصل می‌شوند.

بیشتر بدانید تقویم رومیزی یادداشت دار : تقویم رومیزی ۱۴۰۲

تقویم رومیزی یادداشت دار

کاربردهای تقویم رومیزی یادداشت دار

برنامه های مختلف و تنوع گسترده برروی انواع مختلف تقویم های رومیزی عامل دیگری است که باعث می شود اکثر افراد به ایجاد این نوع تقویم ها متوسل شوند.

تقویم رومیزی یادداشت دار، اداری و مدیریتی، پایه دار، تبلیغاتی و فانتزی، انواعی از انواع تقویم‌های رومیزی هستند که به‌غیراز ویژگی‌هایی که گفته شد، هرکدام کاربردها و ویژگی‌های خاص خودشان را نیز دارند.

تقویم های رومیزی یادداشت دار، اداری و مدیریتی، پایه دار، تبلیغاتی و فانتزی، انواع مختلفی از تقویم های رومیزی هستند که علاوه بر کارکردهای ذکر شده، هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند. 

تقویم رومیزی با یادداشت‌ها علاوه بر یادداشت های روزانه، فضای کافی برای نوشتن و یادداشت های مختلف ارائه می دهد که آن را به پرکاربردترین تقویم در میان تقویم های رومیزی تبدیل کرده است .

این تقویم برای همه افراد، از جمله کسانی که برنامه ریزی منسجم را دوست دارند و کسانی که نیاز به نوشتن تاریخ ها و مسائل مهم دارند، و همچنین برای همه دفاتر، شرکت ها و مغازه ها مناسب است .

همچنین برای یادداشت کردن کارهای روزمره و فراموشی شما بسیار مفید هستند، زیرا همیشه در ذهن شما هستند و به عنوان یک یادآوری سریع عمل می کنند. این تقویم ها جلسات، قرارها و یادداشت ها و اطلاعات شما را  ثبت می کنند. اطلاعاتتان را در یک محل مشخص جمع آوری کرده و از سردرگمی شما می‌کاهند.

بیشتر بدانید تقویم رومیزی یادداشت دار : تقویم رومیزی 

تقویم رومیزی یادداشت دار

قیمت خرید تقویم یادداشت دار رومیزی

عوامل متعددی در تعیین قیمت تقویم‌های رومیزی وجود دارد. برخی از عوامل موثر در قیمت این محصولات به شرح زیر است:

  • پایه‌دار یا بی‌پایه بودن تقویم
  • نوع صحافی تقویم
  • جنس کاغذهای استفاده‌شده
  • تیراژ برگه‌های تقویم

پیش‌فرض‌هایی که برای تقویم یادداشت دار در نظر دارید را بپرسید، قیمت این محصول برای شما متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، بسته به نیاز و سلیقه خود می توانید بین صحافی کلاسوری یا فنری برای تقویم رومیزی خود یکی را انتخاب کنید. البته قیمت تقویم ها بسته به نوع صحافی استفاده شده در ساخت آنها متفاوت است. همچنین همه عناصر مورد استفاده در طراحی و تولید تقویم های رومیزی یادداشت دار در محاسبه ی هزینه تقویمدخیل هستند.

در پایان مقاله تقویم رومیزی یادداشت دار :

تقویم رومیزی همراه یادداشت دار یکی از بهترین و بادوام ترین اقلام تبلیغاتی است. همچنین می توان از آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کرد. این به برندسازی شرکت شما کمک زیادی می کند. تقویم های رومیزی نه تنها برای ادارات و شرکت ها بلکه در خانه مورد استفاده هستند و به طور گسترده توسط همه افراد استفاده می شودو اگر از تقویم استفاده نکنید، عملاً مدیریت زمان را از دست داده‌اید.

همانطور که ذکر شد تقویم رومیزی یادداشت دار پرکاربردترین تقویم ها هستند. این تقویم ها هر روز بهتر می شوند و حتی تقویم های موجود در تلفن های همراه نیز نتوانسته اند سرعت پیشرفت و محبوبیت آنها را کاهش دهند.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید