031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

تقویم رومیزی خاص 1402

5/5
تقویم رومیزی خاص

تقویم رومیزی خاص 1402 و قیمت آن

تقویم رومیزی خاص 1402 ، برای کلیه مشاغل لازم و کارآمد است و به دلیل منحصر به فرد بودن ، زیبایی خاص ، با کلاس بودن توجه هر کسی را در اولین نگاه به خود جلب می کند.

تقویم رومیزی، یک گزینه مناسب و کارآمد برای هرکس برای برآورده کردن سریع و راحت امور روزمره است.علاوه بر آن یک هدیه ویژه ، یک وسیله پر کاربرد وخاص در روی میز هرکس است.

امروزه طراحی و چاپ تقویم رومیزی به عنوان یکی از پرمصرف ترین وسیله ها در زندگی روزمره و یکی از موثر ترین شیوه های بازاریابی بسیار با اهمیت است و از آن می توان وسیله ای بسیار کارآمد و آگاهی دهنده در زندگی مردم نام برد که باعث می شود تا مردم در زندگی روزمره خود با کیفیت تر عمل کنند.

در پایان سال و برای شروع سال جدید غالبا همه در پی اطلاع از تعطیلات و روز های سال جدید هستند که این موضوع باعث شده است که عالی ترین گزینه از سوی کسب و کار های کوچک و بزرگ برای بازاریابی چاپ تقویم رومیزی خاص 1402 و اختصاصی باشد تا به کمک آن همیشه جلوی پشم باشند.

مجموعه نقش آبرنگ با نمونه کارهای خاص و متفاوت، سال های متوالی در زمینه چاپ تقویم رومیزی خاص 1402 با جدیت و سخت کوشی سابقه درخشانی دارد.

برای مشاهده بروزترین نمونه کارها، هزینه و سفارش تقویم رومیزی خاص 1402 با طرح اختصاصی از طریق لینک زیر با ما همراه باشید.

انواع تقویم رومیزی خاص 1402

تقویم‌های رومیزی با توجه به مواد مصرفی و کاربرد آنها ، نوع نیاز و سفارش مشتری به سه دسته تقسیم می شوند:

1-تقویم رومیزی پایه‌دار

تقویم های رومیزی پایه‌دارکاربردی ترین وپرطرفدارترین نوع تقویم رومیزی خاص 1402 بخصوص در زمینه تبلیغات و هدایای تبلیغاتی هستند. این نوع تقویم‌ها با توجه به طرح‌های اختصاصی مشتری می تواند در طرح‌های متنوع و زیبا ارائه شود.

از جدیدترین نوع این تقویم‌ رومیزی خاص 1402 پایه‌دارمی توان: تقویم رومیزی پایه سخت و مقوایی را نام برد.

تقویم رومیزی خاص 1402 با پایه چوبی

تقویم‌های رومیزی چوبی، با توجه به نیاز و خواست مشتری عرضه می گردد.  پایه چوبی این تقویم های رومیزی اغلب با ورقهای تقویم هم خوانی زیبایی دارد و به همین خاطرازاستایلی متفاوت ، شیک و کلاسیک برخوردار است.

از جدیدترین نوع این تقویم‌ رومیزی خاص 1402 چوبی می توان : تقویم های رومیزی زیر دستی ،تقویم های رومیزی اداری و تقویم های پایه دار را نام برد.

تقویم رومیزی خاص 1402 با پایه فلزی

تقویم رومیزی فلزی نیز با توجه به استحکام پایه ها بهترین انتخاب برای محیط های اداری است.این نوع پایه برای تقویم ، بیشترین کارآمدی را در تقویم های رومیزی ایستاده دارد.

تقویم رومیزی خاص 1402 با پایه پلکسی

تقویم‌های رومیزی پلکسی به دلیل پایه های پلاستیک مانند با ظاهری شیشه ای و شفاف اما محکمی که دارند مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده اند. این نوع تقویم مناسب افرادی است که به دنبال یک تقویم رومیزی خاص 1402 با نمایی شیک ، متفاوت و زیبا هستند.

تقویم رومیزی خاص 1402 با پایه چرمی‌

تقویم‌های چرمی با توجه به بودجه و سلیقه مشتری با کیفیت های متفاوت ارائه می شود. این نوع تقویم رومیزی خاص 1402 با نمایی عامه پسند بیشترین تقاضا را برای استفاده  درمکان های اداری وخانگی دارد بخصوص در نوع سررسید.

برروی چرم این تقویم ها شما می توانید لگوی مخصوص خود را به زیبایی حک کنید و از آن برای تبلیغات وهدایای تبلیغاتی بهره ببرید.

تقویم رومیزی خاص با پایه فانتزی

تقویم‌های رومیزی فانتزی بهترین گزینه برای هدیه دادن به کسانی است که دوستشان دارید زیرا با توجه به سلیقه و خواست خود آن را سفارش می دهید. به عنوان مثال: می توانید یک تقویم رومیزی خاص 1402 با عکس کودک خود را داشته باشید.

2- تقویم رومیزی زیردست

از نمونه دیگر تقویم های رومیزی می توان به تقویم رومیزی خاص 1402 زیر دست اشاره کرد. این نوع تقویم به دلیل کم حجم و کم وزن بودن بهترین گزینه برای هدایای تبلیغاتی هستند .این تقویم ها دسترسی به تاریخ ماه های شمسی ، میلادی و قمری را برای مخاطب راحت می کند.

تقویم رومیزی خاص و شیک

3- تقویم رومیزی اداری

این نوع تقویم بیشترین کارآرایی را در مکان های اداری و رسمی دارد. این نوع تقویم غالبا” با ابعاد 8.5* 12 در بازار موجود است که با توجه به سلیقه مشتری و خواست آن قابل تغییر است. صحافی این تقویم به صورت پانچ است . این نوع تقویم ها برای نت برداری از امور روزانه و یادآوری بهترین گزینه است.

ابعاد مختلف تقویم رومیزی

اندازه انواع تقویم‌های رومیزی متفاوت است. ابعاد هر کدام از تقویم رومیزی خاص 1402 با توجه به نیاز وخواست مشتری وتقاضای آن در اندازه های مختلف تولید و چاپ می شود.تقویمهای رومیزی با توجه به کارآیی و مکانی که در آن استفاده می شوند می توانند بزرگ یا کوچک باشند. به طور مثال تقویم رومیزی خاص مناسب برای مکان های اداری تقویمی است که بتوان در آن رویدادهای مهم را ثبت کرد و فضای مناسب را برای یادداشت کردن امور روزانه در اختیار مخاطب قرار دهد.

چرا یکی از بهترین راهها برای تبلیغ حرفه تان استفاده ازتقویم رومیزی خاص 1402 است ؟

معمولا در تقویم های رومیزی از طراحی منحصر به فردی استفاده می شود که در نگاه اول برند و کسب کار شما را به صورت ویژه ای به مخاطب القاء می کند.

همانطور که قبلا اشاره شد بهتر است که تقویم های رومیزی خاص ، از طراحی جذاب و اختصاصی برخوردار باشند، که این جذابیت و اختصاصی بودن می تواند در جلد تقویم ، نوع آن و تعبیه کردن جای خودکار به شکل متفاوت و زیبا و درنهایت هرچیز دیگری که خاص بودن و متفاوت تر بدن آن را دو چندان کند همراه داشته باشد.

چاپ تقویم رومیزی 1402 که اطلاعات جامعی از رخ دادها و اتفاقات مختلف یک سال را عرضه می کند، می تواند در نقش وسیله ای تبلیغاتی موثر، برای بازاریابی یک محصول یا ارائه خدمت باشد. از تقویم های رومیزی مناسب می توان برای پیشرفت  یک کسب و کار عالی استفاده کرد. پس می توان عنوان کرد که ایده های متفاوت در تبلیغات واستفاده از تقویم رومیزی خاص 1402 که در زمان های بخصوص می توان از آن استفاده کرد. یکی از تاثیر گذار ترین راه های تبلیغاتی است که با مناسب ترین هزینه، دستاوردهای عالی را برای صاحبین کسب و کار ها، به دنبال دارد.

تقویم رومیزی خاص فانتزی

قابلیت اختصاصی سازی بالای تقویم‌های رومیزی

تقویم‌ رومیزی خاص 1402 وسیله ای پر کاربرد در اکثر محیط های شرکتی و اداری هستند. در سال های اخیر اکثر کمپانی ها و برندها برای هدایای تبلیغاتی شرکت خود ازانواع مختلف تقویم های رومیزی استفاده می کنند. شما می توانید یک تقویم رومیزی خاص 1402 را به عنوان هدیه برای نیروهای خدماتی و مشتریان خاص خود در نظربگیرید و به صورت اختصاصی چاپ کنید.

برای استفاده منحصر به فرد و اختصاصی تقویم ها به منظور جذب مشتری و تبلیغات می توانید با اضافه کردن اطلاعات مهم مثل : آدرس ، شماره تماس و راه های دیگر ارتباطی ، تقویم رومیزی خاص خود را سفارش دهید.

تقویم رومیزی خاص 1401

عناصر مختلف  تاثیر گذار در طراحی و چاپ تقویم رومیزی خاص 1402

 1- توجه به طراحی خاص برای تقویم

 استفاده از تصاویر منظره معمولا یکی از گزینه های خوب برای  طراحی تقویم‌ رومیزی خاص است. بهره بردن از عکس های نو و با کیفیت بر جذابیت تقویم می افزاید. بسیاری از مشتریان در زمان سفارش تقویم رومیزی به صورت اختصاصی در طراحی و چاپ تقویم رومیزی خود به جای استفاده از تصاویر کالاهای خود از عکس های طبیعت بهره می برند تا حسابی توجه مشتری را به خود جذب کنند.

2- اضافه کردن عناصر و برش خاص

استفاده از برش های متفاوت در زمان چاپ تقویم رومیزی می تواند خیلی موثر باشد. برش بخش های متفاوت ورق برای واضح تر نشان دادن لوگو و دیگر عوامل در تقویم در سال های اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. برای نمونه برش زدن ورق های تقویم به صورت لوگو و یا کالای تان می تواند تقویم رومیزی خاصی را برای شما ایجاد کند.

3- بهره بردن از پایه جدید و خاص و متفاوت

شما می توانید با انجام دادن تغییرات بر روی پایه تقویم رومیزی خود و یا طراحی یک پایه نو و متفاوت یک تقویم رومیزی خاص 1402 را سفارش دهید. برای نمونه می توانید در پایه های پلکسی شیشه ای با استفاده از نور های خاص ، لوگوی خود را بشتر در معرض دید قرار دهید. برای سفارش پایه جدید و یا ایجاد تغیرات روی پایه تقویم رومیزی انتخابی خود حتما با مشاورین تیم ما مشورت کنید تا زیرا ممکن است تغییرات بر روی پایه باعث کاهش استقامت آن برای تحمل وزن ورق ها شود.

4- به کار بردن ورق مخصوص برای تولید تقویم رومیزی خاص 1402

به کار بردن ورق های فانتزی و کرافت در ساختار تقویم رومیزی جدیدا رایج شده است به شکلی که برخی از تولید کنندگان تقویم رومیزی، تقویم های همگانی  خود را هم با این مدل ورق چاپ و عرضه می کنند.

استفاده از چاپ متفاوت در چاپ تقویم

چاپ 4 رنگ یکی از رایج ترین مدل های چاپ تقویم است که می تواند با اضافه شدن تکنیک های جدید چاپ کارایی بیشتری یابد.  غالبا شر کت های تولید کننده تقویم با به کار گیریه تکنیک های  جدید و ویژه چاپ یک تقویم رومیزی خاص 1402 برای شما آماده می کنند.

در نظر گرفتن ابعاد ویژه و متفاوت برای تقویم رومیزی

استفاده از سایز های  جدید در آماده کردن تقویم رومیزی، باعث بوود آمدن وجه  تمایز بسیاری با مدل های رایج می شود. تقویم های ایستاده رومیزی در سال های گذشته نمونه ای از این تقویم ها است.

با کار بردن وسایل جانبی ویژه و جذاب در تقویم رومیزی

خیلی از تقویم ها اضافه بر کارایی تقویم کارایی مانند جاقلمی ، ساعت رومیزی و جای برگه یادداشت و … نیز دارند. در بیشتر حالات این موارد در پایه تقویم رومیزی جدید تعبیه می شوند. برای نمومه گذاشتن برگه نوت چسبی رنگی به جای برگه یادداشت تحریر سفید یکی از این کار هایی است که موجب خاص شدن تقویم رومیزی می شود.

تقویم رومیزی خاص قیمت

دلایل اصلی چاپ تقویم رومیزی خاص 1402 برای تبلیغات

از عمده دلایل اصلی چاپ تقویم رومیزی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

رونق بخشیدن به کسب و کار

بی تردید نخستین هدفی که مدیران شرکت ها از چاپ تقویم رومیزی دارند گسترش و رونق بخشیدن به حرفه خود به قصد بدست آوردن درآمدی عالی و موثر است. این وسیله می تواند مانند پلی میان کالا و خدمات شما و مخاطب باشند و مخاطب را از حرفه شما آگاه کنند. این کار باعث می شود که مخاطب به سوی محصول و یا خدمات ارائه شده از طرف شما جذب شود و این جذب شدن از سوی مخاطب با کسب درآمدی بالا تری همراه است.

صرفه اقتصادی

 چاپ تقویم رومیزی خاص 1402 یکی از راه های خیلی آسان تبلیغاتی است زیرا در کنار قیمت پاینشان بازدهی و نتیجه ای بسیار عالی و خوبی دارند. پس می توان گفت این روش بازاریابی یک روش بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.

منبع ارزشمند اطلاعات

 تقویم رومیزی شیک منبع جامع اطلاعات است و قادر است که مشتری را از کالا ، اسم ، لوگو برند شما ، همچنین مدل کسب و کارتان و … آگاه کند. کیفیت چاپ در تقویم رومیزی خاص 1402 اگر بسیار خوب باشد به خوبی ارزش برند شما به تصویر کشیده می شود و آن در یاد مشتری حک می شود.

بوجود آوردن حس اعتماد

 در زمان فروش یک کالا و یا ارائه خدمات، یک عرضه کننده یا خدمات دهنده باید بیشترین توجه خود را بر روی جذب نظر مشتری و بوجود آوردن حس اعتماد در آن بگذارد. چاپ تقویم رومیزی به خوبی از عهده این وظیفه برمی آید. این وسیله بازاریابی مقرون به صرفه اگر به شکلی صحیح طراحی شود می تواند پیامی را به مخاطب برساند که نوع کسب و کار شما با کیفیت است ، و حرفه ی شما، قابل اعتماد و دارای ارزش است. طراحی و چاپ تقویم رومیزی مخصوصا برای آن طبقه از شغل هایی که به شکل خدماتی کار می کنند می تواند در بوجود آوردن برندی بسیار قابل اعتماد موثر باشد.

مدل های تقویم رومیزی خاص

علت اختلاف هزینه تقویم رومیزی خاص 1402 به موارد زیر بستگی دارد :

مواد مصرفی اولیه در تقویم ها :

در این زمینه نقش آبرنگ نظارت مستقیمی در استفاده از مواد اولیه با کیفیت ومرغوب را دارد .

به عنوان مثال: جنس ورقها برای تقویم نقش به سزایی در ماندگاری و جذابیت تقویم ها  دارند.

مواد مصرفی در پایه تقویم ها

 همانطور که در بالا توضیح داده شد رایج ترین پایه ها در بازار پایه هایی از جنس سخت یا مقوایی هستند که به مشتری این امکان را می دهد که با توجه به بودجه ، سلیقه و کارایی مورد انتظار از تقویم ، محصول مورد نظر خود را به صورت اختصاصی سفارش دهد.

اندازه و ابعاد تقویم ها :

این گزینه با توجه به خواست مشتری برای داشتن تقویم رومیزی خاص 1402 در سایزهای مختلف با توجه به مواد مصرفی اولیه متفاوت است.

هزینه مدلهای مختلف تقویم رومیزی خاص 1402

همانطور که در بالا گفته شد تقویم های رومیزی مدل های مختلفی دارند که هر کدام با توجه به طراحی و مواد مصرفی قیمتی مخصوص به خود را دارند.

این هزینه به عوامل بسیاری بستگی دارد.

به عنوان نمونه تقویم های رومیزی خاص به سبک اداری به علت ساده بودن ساختارآن و مواد مصرفی کمتر هزینه کمتری دارند ولی تقویم هایی با طراحی اختصاصی و زیبا مانند تقویمهای رومیزی یادداشت دار به علت طراحی خاصشان و استفاده از مواد اولیه بیشتر هزینه بیشتری نیز دارند .

با توجه به توضیحات بالا و با حساسیت بالای مجموعه نقش آبرنگ در استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استفاده از برترین نیروها در زمینه طراحی ، این مجموعه بهترین تقویم رومیزی خاص 1402 را با مناسبترین قیمت به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.

شما می توانید از طریق لینک زیر مدل های بیشترتقویم های طراحی و چاپ شده این مجموعه را مشاهده کنید واز لیست قیمت ها مطلع شوید.

تقویم رومیزی 1401 خاص

قیمت تقویم رومیزی 1402

اگر قیمت تقویم رومیزی خاص 1402 و کارامد با اهمیت ترین گزینه در انتخاب شما است ،  تیم نقش آبرنگ پیشنهاد می‌کند که تقویم‌ هایی رومیزی خود را با صفحات اختصاصی سفارش دهید تا به این وسیله کسب و کار شما به خوبی به همه نمایش داده شود. اما در مرحله بعد در انتخاب مدل فنر شیرازه و نوع پایه و دیگر موارد  گزینه های مقرون به صرفه تر را در نظر بگیرید تا قیمت تقویم رومیزی تان مقرون به صرفه باشد و بودجه شما مدیریت شود. علاوه بر آن  برای مدیریت بودجه شما می‌توانید تعداد صفحات را کاهش دهید و مثلا تقویم اداری 7 برگ را برای خود انتخاب کنید البته لازم به ذکر است که انجام  چنین تغییری ، در تیراژهای بالا در قیمت تقویم رومیزی تاثیر می گذارد و مشخص می‌شود و غالبا برای تعداد پایین ، تفاوت چندانی در قیمت ایجاد نمی شود.

مسئله‌ی قیمت در مورد تقویم رومیزی مسئله ی مهمی است که شما باید با توجه به نوع کسب و کارتان و همچنین خواسته و نیاز مشتری آن را در نظر بگیرید. مدل‌های قیمت مناسبی هستند که ممکن است با خواست شما و نیاز مشتری هماهنگ باشند. پس اگر راهنمایی بیشتری در زمینه انتخاب و سفارش این محصول  نیاز دارید ، تنها کافی‌ است با مشاورین مجرب تیم ما با شماره 03131323008  تماس حاصل فرمایید و پرسش‌های خود را در رابطه با قیمت تقویم رومیزی یا نوع مناسب آن با ما در میان بگذارید.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید