031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

تقویم رومیزی تبلیغاتی

5/5
تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم رومیزی تبلیغاتی 1402

تقویم رومیزی تبلیغاتی از ماندگارترین و کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی رایج بین شرکت ها، ارگان ها و اکثر کسب و کارهای کوچک و بزرگ می باشد. در دنیای تجاری امروز، هرساله، به وقت سال نو، اکثر کسب و کار ها با ارائه هدایای تبلیغاتی مختلفی مانند سررسید، سالنامه، تقویم رومیزی و.. به کارمندان، همکاران و مهمتر از همه مشتریان خود، سعی بر این دارند تا علاوه بر ارائه یک هدیه ارزشمند، جایگاه خود را در دید آنها تثبیت کرده و تبلیغاتی را نیز برای برند خود سامان دهی کنند. تقویم رومیزی به دلیل کاربرد خود، نه تنها روی اکثر میزهای شرکت ها و ادارات دیده می شود، بلکه در خانه ها و برای مصارف شخصی نیز استفاده خواهند شد؛ همین امر سبب شده است تا سفارش و چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی از اصلی ترین و موثرترین روش های بازاریابی رایج در میان کسب و کارهای مختلف باشد.

در کنار طراحی و ظاهر زیبای تقویم های رومیزی، امکان مشاهده کل روزهای ماه بدون ورق زدن و سهولت استفاده از آن، از مزیت های این نوع تقویم هاست. البته همانطور که قبلا نیز بدان اشاره شد، اصلی ترین حسن این تقویم ها را می توان در طراحی اختصاصی آنها متناسب با لوگو و برند کسب و کارها دانست که با کمترین هزینه، تبلیغی مدام و سالیانه را برای شما ممکن می سازد. اگر شماهم صاحب کسب و کاری هرچند کوچک و یا بزرگ می باشید، پیشنهاد می کنیم سفارش تقویم رومیزی 1402 را در لیست کارهای تبلیغاتی خود قرار دهید.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

اهمیت سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی 1402

تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از کارآمدترین گزینه های هدایای تبلیغاتی برای مشتریان است. اگر مشتریان شما از دسته افرادی هستند که دائما با تاریخ و جلسات متعدد سر و کار دارند، ارائه یک تقویم رومیزی خاص 1402 می تواند یک هدیه عالی و در عین حال تبلیغی دراز مدت برای برند شما باشد. با این هدیه نه تنها یکی از نیازهای مشتریان خود را برطرف کرده اید، بلکه با سفارش و طراحی تقویم رومیزی تبلیغاتی با طرح و لوگوی اختصاصی کسب و کار خود، مطمئن هستید که همیشه در یاد و دید مشتریانتان خواهید بود.

خوشبختانه، وجود یک تقویم رومیزی در تمام کسب و کارها اعم از ساخت و ساز، آموزشگاه ها، فنی مهندسی، علمی و فناوری، بیمه، بانک و حسابداری، هنری و تمامی صنایع بصورت همیشگی کاربرد خواهد داشت؛ به همین دلیل، به جرئت می توان گفت، که چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی می تواند یکی از بهترین گزینه های تبلیغات و بازاریابی باشد که لحظه به لحظه از سال جاری را در حال نمایش و تبلیغ برند شما در جلوی دید مشتریانتان است.

یکی از اصلی ترین  ویژگی های مثبت سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی، آزادی عمل مشتریان در طراحی آنهاست. به این صورت که طراحی این تقویم ها کاملا براساس سلیقه و برند شما در انواع مدل و رنگ های متنوع صورت می گیرد. بطور کلی در طراحی تقویم رومیزی تبلیغاتی، هیچ یکی از المان های آن مانند طرح و نقش صفحات، مدل تقویم، اندازه و سایز، تعداد صفحات و.. هیچگونه محدودیتی نخواهند داشت.

طراحی تقویم رومیزی تبلیغاتی

طراحی تقویم رومیزی تبلیغاتی

طراحی تقویم رومیزی تبلیغاتی از آنجایی که شمایی کلی از برند و کسب و کار شرکت ارائه دهنده را نشان می دهند، از مهمترین پارامترهای تولید تقویم میباشد. در طراحی انواع هدایای تبلیغاتی و تقویم رومیزی، توجه به معیار هایی نظیر انتخاب مناسب عکس تقویم، طراحی برگه ها، رنگ و نقش متناسب با لوگو و هویت بصری برند و.. از اهمیت بالایی برخوردارند.

در طراحی تقویم های تبلیغاتی معمولا از تصاویری با موضوعات طبیعت، ایران گردی، جهان گردی و.. استفاده می کنند؛ اما شما با طراحی تقویم تبلیغاتی اختصاصی می توانید از طرح ها و عکس هایی از مجموعه و برند خود استفاده کرده و شمای زیباتری را از کسب و کارتان ارائه دهید.

نکته دیگری که در طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1402 حائز اهمیت است، نحوه طراحی توضیحات و اطلاعات تقویم می باشد. بطورکلی تقویم های رومیزی در اشکال و انواع مختلفی و بعضا با امکانات متنوع طراحی میشوند؛ به عنوان مثال، بسیاری از تقویم های رومیزی تبلیغاتی دارای قسمتی برای یادداشت و نوشتن نکات مهم می باشند، و یا در مواردی قسمتی برای نگهداری برخی وسایل مانند خودکار و قلم نیز اختصاص داده می شود. نحوه چاپ اطلاعات و نوشته های تقویم نیز متفاوت است. بطور معمول، در پایین صفحات و یا در کادرهای کناری صفحات تقویم، اطلاعاتی از قبلی روزهای تعطیل به همراه علت آن، نام، آدرس و مشخصات شرکت، شعر و سخنان بزرگان و.. قرار می گیرد.

تقویم رومیزی تبلیغاتی اصفهان

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی در جنس های متفاوت و با طراحی های خاص تولید می شوند. بطورکلی تقویم های رومیزی از نظر جنس در چند دسته تقویم رومیزی پایه سخت، تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی پایه ایندر برد، تقویم رومیزی چوبی-پلکسی، تقویم رومیزی سه بعدی تقسیم بندی می شوند. جنس پایه های این تقویم ها می تواند یکی از انواع مقوایی، کتان، گالینگور، چرمی، چوبی، پارچه و.. باشد؛ و در نهایت قیمت هریک از این تقویم ها براساس نوع پایه، جنس و تعداد صفحات، طراحی عکس ها و مشخصات برند، با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

از دیگر تفاوت های تقویم های رومیزی تبلیغاتی، می توان به انواع مختلف آن در دسته های تقویم روزشمار 1402 ، تقویم هفتگی 1402 ، تقویم ماهانه 1402 اشاره کرد.

در ادامه با هریک از انواع تقویم تبلیغاتی 1402 آشنا خواهیم شد:

 • تقویم روزانه 1402

تقویم های روزانه به تقویم های عباسی مشهور اند. شما می توانید از این تقویم ها به عنوان کاغذ های یاداشت و تقویم روزانه استفاده کنید. این نوع تقویم در برنامه ریزی های روزانه بسیار کاربردی خواهند بود.

 • تقویم هفتگی 1402

تقویم های هفتگی اکثر به گونه ای طراحی شده اند که شما یاداشت های روزانه خود را به صورت مختصر یاداشت کنید. این نوع تقویم فستیوال های جهانی را برای شما نمایش می دهد.

 • تقویم ماهانه 1402

تقویم های عرف بازار می باشد که در یک برگ یک ماه را به شما نمایش می دهد. این نوع تقویم در مدل های 7 برگی، 12 برگی، 13 برگی تولید و عرضه می شوند. همچنین مناسبت های هر ماه در پایین تقویم چاپ می شوند.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم رومیزی اداری

تقویم های رومیزی اداری معمولا روی تمامی میزهای ادارات و شرکت های مختلف قرار می گیرد. برگه های این تقویم های کوچک بوده وروی پایه ای از جنس فلزی و پلکسی قرار گرفته اند. تعداد برگه های این تقویم متفاوت بوده و در بعضی از انواع ان تا 365 عدد نیز می باشد که هر روز آن در یک صفحه قرار گرفته و قسمتی نیز برای یادداشت نویسی های روزانه دارا می باشد. در چاپ تقویم رومیزی اداری فضای تبلیغ شما می تواند بر روی پایه ها به صورت لیزر حک شود، یا پلاک لوگوی شما روی آن قرار گرفته و حتی آرم اختصاصی شما روی صفحات چاپ شوند. با تمام این تفاسیر، انواع تقویم های رومیزی تبلیغاتی برای ادارات نیز متفاوت اند، که در ادامه هریک از آن ها را بررسی می کنیم.

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی اداری

تقویم های اداری از سری تقویم های رومیزی تبلیغاتی میباشند که بصورت  کاملا اختصاصی برای استفاده شرکت ها و اداره جات طراحی و تولید می شوند. تنوع طراحی تقویم رومیزی خاص بسیار بالاست و در انواع و نمونه های متنوع بسته به سلیقه و برند کسب و کارهای تولید خواهد شد.

از آنجایی که مخاطبین و مصرف کنندگان تقویم های رومیزی اداری، کارمندان سازمان هاو یا شرکت های مختلف می باشند، نوع طراحی این سبک از تقویم های رومیزی تبلیغاتی بسیار مهم خواهد بود. از رایج ترین انواع تقویم های رومیزی پراستفاده در محیط های اداری می توان به تقویم رومیزی یادداشت دار، تقویم رومیزی اداری جادار و همچنین تقویم رومیزی چوبی اداری اشاره کرد.

تقویم رومیزی تبلیغاتی
 • تقویم رومیزی اداری جا دار

تقویم های رومیزی جادار از کاربردی ترین و پر استفاده ترین تقویم های تبلیغاتی در سطح اداره جات و شرکت ها می باشند. در تولید این نوع از تقویم ها، از مقوای ضخیم و ضدآب استفاده می شود. درواقع تقویم رومیزی جادار با برخورداری از محلی مخصوص برای قرارداد وسایل مختلف ازجمله کارت ویزیت، خودکار و خودنویس می‌تواند گزینه‌ای مناسب به‌عنوان هدیه تبلیغاتی نفیس تلقی شود.

این تقویم ها با ظاهری زیبا و کلاسیک در دو حالت عمودی و افقی طراحی می شوند. همچنین در کنار این تقویم ها بخش هایی برای نگهداری  انواع برگه، کارت ویزیت، خودکار و وسایل دیگری تعبیه شده که آنها را بسیار کاربردی خواهد کرد. دقت کنید که، وزن بالای این دسته از تقویم‌ها نسبت به مدل‌های دیگر بسیار مهم است. هزینه مناسب این دسته از تقویم‌ها در کنار تبلیغات گسترده‌ای که می‌توان از طریق آن‌ها به انجام رساند به‌عنوان مزیت‌های اصلی آن‌ها شناخته می‌شود.

 • تقویم رومیزی اداری یادداشت دار

تقویم های یادداشت دار از پرفروش ترین و محبوب ترین نوع تقویم های رومیزی تبلیغاتی می باشند. یکی از موراد تاثیرگذار در قیمت این نوع تقویم ها، طرح به کار رفته در آنهاست. اغلب روکش به‌کاررفته در این دست از تقویم از جنس گالینگور می‌باشد. برگه های استفاده شده در این نوع تقویم ها نیز، در ابعاد و اندازه های مختلفی قابل طراحی خواهند بود. مدل‌های مختلفی از این نوع تقویم رومیزی اداری قابل طراحی و تولید می‌باشند که بنا به درخواست سفارش‌دهنده می‌توان این موارد را مورداستفاده قرارداد. رنگ پایه این دست از تقویم‌های رومیزی از دیگر عواملی است که افراد می‌توانند آن را با توجه به سلیقه و هویت بصری برند خود تعیین کنند.

تقویم رومیزی یادداشت دار
 • تقویم رومیزی اداری از نوع چوبی

یکی از زیباترین نوع تقویم های رومیزی تبلیغاتی 1402 ، نوع چوبی آنهاست. در طراحی و ساخت این نوع تقویم ها از ورقه های ظریف چوب ام دی اف استفاده می شود که ظاهر زیبا و شیکی را برای تقویم به دنبال خواهد داشت.  از نکته مهم در این رابطه می‌توان به نوع سفارشی این تقویم ها برای قرار دادن محلی برای یادداشت اشاره نمود. شما عزیزان می‌توانید در زمان سفارش این دست از تقویم های رومیزی اداری برای بسته‌بندی آن از گزینه‌های مختلفی از جمله بسته‌بندی جعبه‌ای و سلفونی استفاده نمایید.

از دیگر ویژگی های مثبت تقویم های رومیزی تبلیغاتی چوبی می توان به سبک بودن و تنوع رنگ های به کاررفته در آنها اشاره کرد. اگر به دنبال تقویمی زیبا و شکیل با مکان‌های مخصوص برای قراردادن انواع کارت ویزیت هستید ما به شما خرید تقویم رومیزی اداری چوبی را پیشنهاد می‌کنیم. برای اطلاع از قیمت خرید تقویم رومیزی چوبی با مجموعه مارکتینگ نقش آبرنگ تماس بگیرید.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم رومیزی ارزان، یک هدیه تبلیغاتی مناسب

تقویم های رومیزی دربرابر قیمت ارزانی که دارند، از کیفیت بسیارخوبی برخوردارند. بطورمعمول تیراژ این نوع از تقویم ها بصورت اختصاصی بالای 1000 می باشد. شما می توانید برای مشاهده انواع مدل و طرح های متنوع تقویم های رومیزی تبلیغاتی، اطلاع از لیست قیمت و هزینه ها و همچنین دریافت مشاوره و پاسخ به سوالات خود در زمینه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ با ما تماس بگیرید.

 

روش های اختصاصی کردن تقویم رومیزی تبلیغاتی

 • نام و لوگوی اختصاصی شما به روش های مختلف چاپی مانند طلاکوب، نقره کوب و.. قابلیت چاپ دارند.
 • خدمات کسب و کار شما روی صفحات اول درج خواهد شد.
 • در قسمت ثابتی از برگه ها، اطلاعات و تصاویر خدمات و یا محصولات شما قابل چاپ خواهد بود.
 • امکان چاپ اطلاعات و تصاویر اختصاصی شما در هرجایی از برگه ها وجود دارد.
 • ابعاد کلی تقویم و برگه ها به دلخواه شما قابل طراحی است.
 • امکان چاپ تصاویر دلخواه به هرصورتی و حتی بصورت کامل در هر برگه تقویم وجود دارد.
تقویم رومیزی تبلیغاتی

قیمت تقویم رومیزی تبلیغاتی

معیارهای مختلفی در تعیین قیمت تقویم رومیزی 1402 تاثیرگذار خواهند بود. از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تقویم رومیزی تبلیغاتی می توان به مواردی از قبیل نوع برگه های کاغذی، جنس و نوع متریال پایه تقویم، گرماژ کاغذ، نوع طراحی و چاپ آن اشاره کرد. بطورکلی نوع خدمات پس از چاپ و صحافی تقویم نیز از دیگر عوامل موثر در قیمت گذاری تقویم های تبلیغاتی خواهند بود. مواردی مانند مصرف کاغذ های گلاسه، استفاده از سلفون بر روی پایه و برگه ها، یووی موضعی و غیره از این قیبل موارد خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از مشاوره رایگان، می توانید با کارشناسان ما در نقش آبرنگ تماس بگیرید.

سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی

مجموعه تبلیغاتی نقش آبرنگ، هرساله متناسب با ایام نوروز برای برند ها و کسب و کارهای زیادی، پروژه های تبلیغاتی متعددی از قبیل طراحی و چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی را دریافت می کند. شما نیز اگر مایل به سفارش انواع هدایای تبلیغاتی و طراحی انواع تقویم های رومیزی می باشید، می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

برای این منظور، تنها کافی‌ است با مشاورین مجرب تیم ما با شماره 03131323008  تماس حاصل فرمایید و پرسش‌های خود را در رابطه با قیمت تقویم رومیزی یا نوع مناسب آن با ما در میان بگذارید.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید