مشاوره

مشاوره

تقویم رومیزی ارزان

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
تقویم رومیزی ارزان

تقویم رومیزی ارزان

در دنیای پر رقابت تبلیغات امروزی، وقتی صدای خوش نوروز به گوش می‌رسد، همه‌ی توجه ها به سوی طراحی و تهیه انواع هدایای تبلیغاتی نظیر تقویم رومیزی 1401 و سررسید 1401 معطوف خواهد شد. بطورکلی، در بین هدایای تبلیغاتی خرید تقویم رومیزی 1401 و سررسید بسیار رایج بوده و تاثیر فوق العاده ای نیز در موفقیت استراتژی های تبلیغاتی کسب و کارها خواهد داشت. همانطورکه میدانید، یک تقویم رومیزی ۱۴۰۱ در گوشه‌ ی میز کار مشتریان شما جا خوش کرده و تا پایان سال، نماینده‌ ایی از برند شما برای آنها خواهد بود. با تمام این مزایا، به این موضوع هم توجه کنید که علاوه بر شما، سایر شرکت ‌ها و دیگر رقبای کاری شمما نیز به این ریسمان تاثیرگذار تبلیغاتی چنگ خواهند زد؛ با این اوصاف، ممکن است مشتریان شما چند تقویم رومیزی را به طور همزمان از چند برند مختلف دریافت کرده و تنها یکی از آنها را برای استفاده انتخاب خواهند کرد. به همین دلیل است که نحوه طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 اهمیت یافته و در تولید آن باید دقت بسیاری را به کار برد.

حال، در این بازار رقابتی گسترده، بسیاری از کسب وکارها تنها بر اساس بودجه مورد نظر خود، خواهان طراحی و تهیه تقویم رومیزی ارزان می باشند. معمولا مسئله قیمت تقویم رومیزی 1401 برای کسب و کارهای کوچک تر و یا افرادی که به تازکی کار خود را شروع کرده اند، اهمیت داشته و برای پرداخت هزینه های تبلیغاتی دچار محدودیت می باشند. خوشبختانه مجموعه نقش آبرنگ، با تکیه بر تخصص و خلاقیت طراحان خود و همچنین با برخورداری از بهترین و جدیدترین تجهیزات چاپ و تولید هدایای تبلیغاتی، بدون هیچ واسطه ای 0 تا 100 طراحی هدایای تبلیغاتی شما را براساس بودجه مورد نظرتان انجام داده و محصولات خود را با بهترین کیفیت در اختیاز شما خواهد گذاشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، پیشنهاد میکنیم از امکان مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کرده و از بهترین و تاثیرگذار ترین پیشنهادات تبلیغاتی کارشناسان ما استفاده کنید. برای این منظور، با شماره 03131323008  تماس بگیرید.

تقویم رومیزی ارزان

طراحی و چاپ تقویم رومیزی خاص در اصفهان

طراحی یک تقویم رومیزی خاص می تواند روند شهرت و محبوبیت برند شما را بهبود داده و به صورت هدفمند و تاثیرگذاری محصولات و خدمات شما را به مشتریان و مخاطبین هدف معرفی کند. بطورکلی ارائه هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین راه های ارتباط سازی و بهبود بازاریابی کسب و کار های مختلف بوده است و در این راستا، هدایایی مانند تقویم رومیزی تبلیغاتی، از بهترین گزینه های تاثیرگذار می باشند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که چاپ و تولید تقویم خاص رومیزی شرکتی را دیده باشید و چشمان شما به صورت ناخوداگاه به سمت آن رفته باشد. اینجاست که با قدرت بالای تقویم رومیزی آشنا می شوید و پی می‌برید که با یکی از ظریف‌ترین و موثرترین هدایای تبلیغاتی طرف هستید.

چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی

چاپ تقویم تبلیغاتی می تواند به عنوان یک ابزار سودمند تبلیغاتی برای ارتقای کسب و کار و سودآوری برند شما عمل کند. با تهیه و ارائه ی این هدایا، تنها با یک بار سرمایه‌گذاری میتوانید، محصولات و خدماتتان در تمام طول سال در معرض دید مخاطبان و مشتریان خود قرار دهید. اگر خواهان بهبود و ارتقای بازاریابی کسب و کارتان بوده و مشتاقید تا آن را در یک الگوی زیبا و مهندسی شده رو به رشد قرار دهید، از قدرت تبلیغات هدفمند غافل شوید. برای نتیجه گیری عالی، باید دقت کنید که آن چه تبلیغات شرکت شما را از تبلیغات دیگر رقبایتان متمایز می کند، سبک منحصر به فرد و خاص آن خواهد بود. همچنین، به این نکته توجه داشته باشید که این تبلیغات زمانی مؤثر خواهند بود که به طور روزمره و دائم مورد توجه مخاطب بوده و بتواند با پاسخ دهی به نیازهای او، با شما تماس بگیرد. در این راستا، طراحی تقویم رومیزی ارزان میتواند از موثرترین ابزار های بازاریابی موفق شما بوده و سودآوری خوبی را برای شما به دنبال داشته باشد.

تقویم رومیزی ارزان

تقویم رومیزی ارزان – بهترین هدایای تبلیغاتی خاص

در طراحی تقویم رومیزی اختصاصی 1401 می توان تلفیقی از قالب تقویم را با نشان تجاری و رنگ سازمانی کسب وکارها به وجود آورده و ظاهر زیبا و حرفه ای را به آن بخشید. اینکار موجب می شود تا مشتریان هر بار با نگاه کردن به تقویم و چک کردن برنامه هاشان به یاد شما افتاده و برند و لوگو شما را خواسته یا ناخواسته مشاهده کنند. چاپ لوگو شما بر روی تقویم های رومیزی با اینکه فضای کوچکی را بر روی آن اشغال می کند ولی تبلیغات شما بر روی آن می تواند چشم افراد زیادی را به سمت خود جذب کند.

مزایای تقویم رومیزی ارزان و کاربردی

از مزایای تقویم رومیزی 1401 میتوان به استفاده مداوم آنها برای ۳۶۵ روز سال را اشاره کرد. تقویم رومیزی ارزان میتواند هر روز اطلاعات جدیدی را به ما ارائه داده و ما طبق آن برنامه ریزی کنیم و برنامه های خود را برای روزهای دیگر هفته یا ماه برنامه ریزی کنیم و طبق آن جلو بریم. علاوه بر استفاده عمومی تقویم، سفارش و خرید یک تقویم رومیزی ارزان می تواند مزایای زیر را نیز به دنبال داشته باشد:

 • هزینه چاپ تقویم رومیزی ارزان بسیار به صرفه است.
 • تقویم رومیزی بعنوان یک هدیه تبلیغاتی با ارزش شمرده خواهد شد.
 • کارکرد تقویم رومیزی برای تمام طول سال جاری خواهد بود.
 • در تقویم رومیزی میتوان از عکس های تبلیغاتی شرکت یا کارخانه خود استفاده کرد.
 • در تقویم رومیزی میتوانیم برای هر ماه پیام تبلیغاتی یا انگیزشی خاص استفاده کنیم.
 • تقویم رومیزی در تعداد کم را میتوانی با چاپ طلاکوب سفارش داد.
 • تقویم رومیزی براحتی برای هر فردی قابل استفاده و دسترسی خواهد بود .
 • تولید تقویم رومیزی اختصاصی میتواند براساس بودجه و سرمایه شما طراحی و تولید شود.
تقویم رومیزی ارزان

مهمترین مزیت‌های استفاده از تقویم‌ ها چیست؟

 • برای همه قابل استفاده خواهد بود

با اینکه تمام رایانه ها، تلفن های هوشمند، تبلت ها و سایر دستگاه هایی که هر روز از آنها استفاده می کنیم از برنامه تقویم برخوردارند؛ با این حال، با وجود تمام فناوری های موجود، بسیاری از مردم همچنان استفاده از تقویم های کاغذی و رومیزی خود را ترجیح داده و از آنها استفاده می کنند. قابلیت یادداشت و نوشتن در تقویم به برنامه ریزی بهتر ما کمک کرده و موجب می شود تا آن را بهتر به خاطر بسپاریم.

 • تمام طول سال استفاده می شوند

کاربرد تقویم رومیزی ارزان را می توان در استفاده شدن آن در تمام روزهای سال را دانست. تقویم به دلیل ماهیت خود در تمام 365 روز سال در دست افراد بوده و استفاده می شوند؛ همین موضوع سبب شده است تا انتخاب تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از بهترین و موثرترین ابزارها تبلیغاتی در بهبود بازاریابی کسب وکار ها باشد.

 • قابلیت سفارشی سازی

در استفاده از تقویم به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی، برای هدفمند سازی آن می توان به سفاری سازی کردن تقویم بر اساس نشان تجاری و خدمات و محصولات برند پرداخت. در این راستا، طراحی و چاپ تقویم های اختصاصی موجب می شود تا این محصولات، نماینده ی خوبی از برند بوده و بصورت بهینه ای به معرفی برند و خدمات و محصولات آن بپردازند.

تاثیر طراحی تصاویر در تقویم رومیزی ارزان

استفاده از االمان های گرافیکی در طراحی تقویم های رومیزی، جذابیت ظاهری آنها را بهبود داده و باعث می شود تا ارتباط گیری و انتقال مطالب به مشتریان بصورت موثرتری انجام شود.

بطورکلی تصاویر روی تقویم ها باید به قدری گیرا باشد که بتواند توجه مخاطب را حتی اگر نیازی به چک کردن تاریخ روز ندارد، به خود جلب کند. در واقع استفاده از تصویر مناسب بر روی تقویم موجب میشود تا مخاطب پس از مشاهده تاریخ، بلافاصله نگاهش را برنگردانده و به دیگر اطلاعات درج شده روی آن نیز توجه کند. با این تفاسیر، هرچه در انتخاب تصاویر منتخب خود زمان و دقت بیشتری را صرف کنید، در واقع زمانی را که مخاطب به نام و محصولات تجاری شما توجع می کند را افزایش داده اید. به عنوان یک نکته تاثیرگذار، به این موضوع توجه کنید که اگر تقویم شما چندین صفحه دارد، حتماً مراقب باشید که تصویر یا تصاویری را که برای هر ماه انتخاب می کنید، محصولاتی را نشان دهد که شما در آن ماه روی فروش آنها تمرکز دارید.

 

تقویم رومیزی ارزان

چاپ تقویم رومیزی به چه شکلی قابل انجام است؟

در نهایت، پس از انتخاب طرح و تصاویر روی صفحات تقویم، نوبت به چاپ آن خواهد رسید. چاپ تقویم رومیزی ارزان هم طبق سایزهاو اندازه های متداول انجام خواهد گرفت و هم قابل چاپ در سایز و ابعاد خاص می باشند. گرچه استفاده از ابعاد خاص و منحصر به فرد ممکن است توجه بیشتری را جلب کرده و زیباتر باشد، اما اگر هزینه تمام شده برای تبلیغات برایتان اهمیت ویژه دارد، بهتراست بدانید که سفارش ابعاد سفارشی معمولاً گرانتر بوده و هزینه های بیشتری را می طلبد. این موضوع به این دلیل است که دستگاه های چاپ معمولاً قادر به چاپ ابعاد مشخصی بوده و یا این که کاغذها و مقواهای چاپی تنها چند اندازه خاص دارند و اگر شما ابعادی متفاوت با آنها را سفارش دهید، بخشی از کاغذها دورریز خواهند شد و حجم کاغذی مصرفی شما افزایش پیدا خواهد کرد. به این ترتیب، هزینه تمام شده تا حدی بیشتر میشود.

تقویم رومیزی به دو صورت چاپ در فرم های عمومی و چاپ بصورت اختصاصی انجام می‌شود. در چاپ بصورت عمومی شکل و قالب صفحه مشخص خواهد بود؛ درصورتیکه در چاپ تقویم اختصاصی همه چیز بر اساس خواسته و نظر شما بوده و میتوانید به راحتی ایده خود را در آن پیاده سازی کنید. به همین دلیل است که چاپ عمومی تقویم رومیزی ارزانتر از چاپ تقویم اختصاصی رومیزی است. در طراحی و چاپ تقویم رومیزی ارزان، معمولا از چاپ عمومی استفاده می شود.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

ساخت و تولید تقویم رومیزی اغلب با دست انجام می شود و برای چاپ زدن روی تقویم رومیزی اگر در تعداد کم باشد باید از تقویم های رومیزی عمومی استفاده شود و اگر در تیراژ بالا سفارش دهید، می توانید از تقویم رومیزی اختصاصی با چاپ صفحات خودتان کمک بگیرید. انجام چاپ تقویم رومیزی اختصاصی اغلب به این صورت خواهد بود که شما پس از انتخاب سایز تقویم رومیزی ارزان، به طراحی صفحات آن پرداخته و سپس برای چاپ آماده خواهد شد. شما می توانید در طراحی تقویم رومیزی ارزان، برای تاثیرگذاری بیشتر از عکس های کارخانه یا شرکت یا کارگاه خود با معرفی کامل محصولاتتان استفاده نمایید.

چاپ طلاکوب روی تقویم رومیزی ارزان

چاپ طلاکوب روی تقویم رومیزی ارزان با دستگاه طلاکوب انجام شده و ظاهر زیبایی به تقویم می بخشد. اگر شما نیز نیاز به سفارش تقویم رومیزی در تعداد کم داشته و مایلید لوگو و نشان تجاری خود را روی تقویم رومیزی داشته باشید ، می توانید از چاپ طلاکوب روی تقویم رومیزی استفاده کنید. چاپ طلاکوب بوسیله کلیشه و بسته شدن آن روی دستگاه طلاکوب انجام می شود. چاپ طلاکوب پس از ساخت کلیشه که اغلب از لوگو و نشانی سفارش دهنده تولید میشود بر روی دستگاه طلاکوب انجام خواهد شد. بطورکلی، چاپ طلاکوب اغلب برای چاپ تقویم رومیزی در تعداد کم مناسب بوده و سفارش داده می شود.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209