08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

تقویم رومیزی اداری

5/5
تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری 1402

تقویم رومیزی اداری 1402 و مدیریتی یکی از ملزوم ترین و پراستفاده ترین وسیله هایی است که اکثرا روی تمام میزهای ادارات، شرکت ها و دفاتر کاری قرار می گیرند. همین امر دلیلی شده است تا این وسیله پتانسیل بالایی برای مصارف هدفمندتری داشته و بتوان از آن به عنوان ابزاری برای پیشبرد اهداف کاری خود استفاده کنیم. یکی از اصلی ترین موارد استفاده از تقویم های رومیزی، طراحی آنها در قالب یک هدیه تبلیغاتی و سازمانی خواهد بود.

بطورکلی، با نزدیک شدن به سال نو و عید نوروز، ایده ی طراحی استراتژی های بازاریابی و در قِبَل آن، بازار هدایای تبلیغاتی و سازمانی برای تولید هدایای اختصاصی، بسیار گرم می شود. در این بین، اکثر کارفرمایان برای بهبود روابط کاری و برقراری ارتباطات مجدد با مشتریان خاص خود، اقدام به طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی مناسب برای اهدای آنها به مخاطبین هدف خود می کنند. در بین انواع هدایای تبلیغاتی، تقویم رومیزی اداری به دلیل کاربرد چشمگیر و قرارگیری مداوم در مقابل مشتریان، می تواند یک انتخاب عالی و مفید برای ارائه آن به عنوان یک هدیه مناسب به کارمندان، همکاران و یا حتی مشتریان باشد. این وسیله های پرکاربرد، با یک طراحی مناسب می توانند یک ابزار تبلیغاتی موثر برای کسب و کار شما بوده و به همین منظور می توانند بازاریابی شما را بهبود دهند.

تفاوت تقویم رومیزی اداری با سایر تقویم های رومیزی

بطورکلی انواع نقویم رومیزی 1402 برای مصارف خانگی و اداری بسته به محیط و مصرف کننده طراحی و تولید می شوند. از آنجایی که این تقویم ها برای قرارگیری مداوم روی میز مخاطبین شما آماده خواهند شد، طراحی آنها باید متناسب با ویژگی های شخصیتی، محیطی و مهمتر از همه نیاز مخاطب صورت گیرد. به همین دلیل، از جمله تفاوت های اصلی تقویم رومیزی اداری با دیگر تقویم ها می توان به این نکته اشاره داشت که، تقویم های اداری معمولا دارای فضا و امکاناتی برای یادداشت نویسی و برنامه ریزی خواهند داشت. حتی بسیاری از افراد در منازل خود در کنار میز تحریر یا تلفن خود از این نوع تقویم ها برای مشاهده تاریخ و برنامه ریزی بهتر خود استفاده می‌کنند.

استفاده از تقویم‌های رومیزی اداری به عنوان هدیه تبلیغاتی

همانطور که قبلا بدان اشاره شد، یکی از مهمترین کاربردهای تقویم‌های رومیزی، طراحی و ارائه آنها به عنوان یک هدیه سازمانی و در عین حال یک ابزار تبلیغاتی است. همانطور که میدانید، تبلیغات یکی از لازم ترین و موثرترین روش‌ها برای بهبود بازاریابی، افزایش مشتریان و به طبع افزایش درآمد کسب و کارها می باشد.

بنابر این اساس، طراحی و تولید تقویم‌های رومیزی اداری به عنوان هدیه، در کنار هزینه کمی که برای کارفرمایان به وجود می‌آورد، ارزش بالایی را از نظر تبلیغات و بازدهی برای کسب و کار موردنظر به دنبال خواهد داشت. شما می‌توانید با سفارش و خرید تقویم رومیزی 1402 ، تبلیغ کسب و کار خود را به مدت یک سال نزد مشتریان  و مخاطبین خود تضمین کنید.

طراحی اختصاصی تقویم رومیزی اداری

بطورکلی تقویم های رومیزی بنابر ماهیت کاربردی خود در تمام صنایع و حوزه های کاری و حتی در مصارف خانگی بسیار پر استفاده بوده و جز جدانشدنی از میز کار افراد می باشند؛ به همین دلیل، این وسیله های کاربردی بدون توجه به نوع کسب و کار می‌توانند ایده و ابزار تبلیغاتی فوق العاده ای برای پیشبرد روند بازاریابی برند تلقی شود.

از این رو بسیاری از سازمان‌ها و یا شرکت‌ها، تقویم‌های رومیزی اداری اختصاصی که بر روی آن‌ها لوگو و اسم شرکت حک شده باشد را سفارش داده و آنها را  به عنوان یک هدیه تبلیغاتی شکیل و زیبا به همکاران و مشتریان خود اهدا می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1402  با کارشناسان نقش آبرنگ به شماره  03131323008  تماس بگیرید.

انواع تقویم رومیزی اداری 1402

تقویم‌ رومیزی اداری تبلیغاتی هم مانند سایر هدایای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی می باشد. از انواع تقویم رومیزی اداری می‌توان به تقویم رومیزی اداری زیردستی، تقویم رومیزی اداری پایه دار، تقویم رومیزی اداری چوبی، تقویم رومیزی اداری یادداشت‌دار و تقویم رومیزی اداری جادار اشاره کرد که در ادامه به معرفی هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

 • تقویم رومیزی اداری زیر دستی

تقویم رومیزی اداری زیردستی معمولا در سایز های مختلفی طراحی و تولید شده و به بازار عرضه می شود؛ با این حال، سایز A3 محبوب ترین سایز در آن در بین سایر تقویم های زیر دستی می باشد. همچنین، این نوع تقویم به صورت هفته ای چاپ می شود.

 • تقویم رومیزی اداری پایه دار

بطورکلی، تقویم رومیزی اداری پایه دار رایج ترین و متداول ترین نوع تقویم رومیزی می باشد که فضا و قابلیت تبلیغاتی فراوانی را به همراه دارد. این نوع تقویم، عموما دارای ۱۲ الی ۱۳ برگ بوده و کاغذ مورد استفاده در آن گلاسه می باشد.

در این نوع تقویم ها یک طرف از برگه ها برای چاپ تقویم اختصاص یافته و طرف دیگر آن برای استفاده های تبلیغاتی در نظر گرفته خواهد شد.

 • تقویم رومیزی اداری یادداشت دار

یادداشت کردن امور مهم روزانه و یا برنامه ریزی کارهای آتی یک روش عالی برای فراموش نکردن و انجام به موقع آنها خواهد بود. حال در بسیاری از محیط های کاری و برخی از شغل ها که به دلیل اهمیت و یا زیاد بودن حجم کاری ، کارمندان مجال اشتباه و یا فراموشی را ندارند، یادداشت کردن می تواند چاره ساز بوده و انجام امور را برای آنها تسهیل کند.

در این شرایط، ارائه یک تقویم رومیزی اداری یادداشت دار نه تنها برنامه ریزی و مشاهده تاریخ روزانه را برای کارمندان امکان پذیر میکند، بلکه به دلیل امکان یادداشت گذاری خود می توانند کارایی و فایده های بیشتری را برای آنها به دنبال داشته باشند.

به همین دلیل است که؛ در بین انواع تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی اداری یادداشت‌ دار از پرفروش‌ترین نوع آنها محسوب می‌شود. همانطور که گفته شد، در این محصول، علاوه بر امکان مشاهده تاریخ و مناسبت‌ها، فضایی برای گذاشتن برگه‌های یادداشت قرار داده شده تا افراد بتوانند برای سهولت امور خود، از آن استفاده کنند. این تقویم‌ها در طرح‌ها و جنس‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که انتخاب ویژگی های آن مانند طرح، جنس، کاغذ و رنگ پایه می‌تواند به سلیقه کارفرما صورت گیرد.

 • تقویم رومیزی اداری چوبی

تقویم رومیزی اداری چوبی به دلیل ظاهر زیبا و خاص خود از جمله تقویم‌های رومیزی منحصر به فرد محسوب می‌شوند. در طراحی و تولید این تقویم‌ ها معمولا از چوب ام دی اف استفاده می‌شود تا بتوان تقویم مورد نظر را به شکل و رنگ دلخواه مشتری طراحی کرد.

همچنین در طراحی تقویم‌های رومیزی اداری چوبی می توان براساس خواسته و نظر مشتری فضایی را برای برگه‌های یادداشت و کارت ویزیت نیز تعبیه کرده و آن را کاربردی تر کنند.

 • تقویم رومیزی اداری جادار

یکی از انواع تقویم رومیزی اداری پرکاربرد که بسیاری از آن استفاده می‌کنند، تقویم رومیزی اداری جادار است. این تقویم‌ها تنها یک تقویم ساده نیستند! بلکه در کنار تقویم امکانات و فضاهایی مانند کارت ویزیت، خودکار، خودنویس، برگه یادداشت و … برای آن تعبیه شده است. این تقویم‌ها برای هر کدام از این موارد جایگاه مخصوصی را در نظر گرفته تا ظاهر تقویم دچار بی‌نظمی نشود.

همچنین در طراحی و تولید این تقویم ها، با استفده از متریال های زییا و با ارزشی مانند چرم می توان ظاهر شکیل و زیبایی به آنها بخشیده و انها را به عنوان هدایای تبلیغاتی لوکس برشمرد. تقویم رومیزی اداری جادار در دو نوع افقی و عمودی تولید شده و به دلیل قیمت مناسبی که دارد می‌تواند یکی از هدایای تبلیغاتی سفارش داده شده توسط شرکت باشد.

 • تقویم رومیزی پایه دار مقوایی

تقویم‌های رومیزی مقوایی با پایه های مقوایی ساخته می‌شوند که برای ساخت این پایه ها یا از مقوا با گرماژ بالا یا با لمینیت کردن دو مقوای گرم پایین‌تر استفاده می‌شوند.

معمولاً مقوای مورد استفاده در ساخت این نوع تقویم ها گلاسه و در برخی موارد از مقوای فانتزی برای ساخت این تقویم ها استفاده می شود. تقویم های رومیزی مقوایی معمولاً سبک هستند و در سایز مختلف تولید می شوند و معمولاً 12 یا 13 برگ دارند و ورق ها از جنس گلاسه یا فانتزی ساخته می شوند (مثل مقوای کارتی و …) است که 250 یا 300 گرم وزن دارد.

  طرح ها را می توان با توجه به نیاز مشتری روی پایه مقوا چاپ کرد، اما معمولاً هیچ طرحی چاپ نمی شود و معمولاً اطلاعات برند مشتری به صورت طلاکوب یا نقره کوب برروی پایه درج می شود. تقویم های رومیزی مقوایی ماه شماری هستند و در هر صفحه تقویم یک ماه از سال قابل مشاهده است. این تقویم های تاریخ شمسی، تاریخ قمری و میلادی را نشان می دهند.

 • تقویم رومیزی پایه سخت

پایه تقویم های رومیزی از تکه های مقوای جلدسازی ساخته شده و به شکل مثلث روی میز قرار می گیرد.

این نوع از پایه‌ها در صورتی که تقویم شما هفته‌ شمار باشد و وزن زیادی داشته باشد، مناسب نیست و مانند تقویم‌های رومیزی مقوایی عمل می‌کند اما کمی‌ مقاوم‌تر از تقویم‌های رومیزی مقوایی هستند. کاغذ گلاس سبک روکش شده، گالینور یا فانتزی را می توان به عنوان پوشش پایه تقویم سخت استفاده کرد. در مورد تقویم های رومیزی پایه سخت، تقویم را می توان با توجه به نیاز مشتری طرح‌هایی را برروی پایه تقویم چاپ یا طلاکاری کرد.

 • تقویم رومیزی پلکسی

تقویم‌های رومیزی پلکسی دارای پایه پلاستیکی با ظاهر شیشه‌ای و شفاف به نام پلکسی هستند. این نوع ورق ها بسیار مقاوم هستند و در تقویم هایی با ضخامت 1 تا 40 میلی متر استفاده می شوند. همچنین از این نوع پایه ها عمدتاً برای تقویم رومیزی اداری استفاده می شود.

 اگر شما هم یک تقویم زیبا و شیک
می خواهید، یک تقویم مبتنی بر پلکسی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. پایه های پلکسی به طور کلی در انواع تقویم های رومیزی، تقویم های زیردستی و تقویم های رومیزی پایه دار با توجه به نیاز مشتری استفاده می شود. 

تقویم رومیزی یادداشت دار

 • تقویم رومیزی چرمی‌

تقویم های چرمی عموماً در طرح های مختلفی ارائه می شوند. چرم به کار رفته در آن بسته به سلیقه و هزینه در کیفیت های مختلفی قابل عرضه است.  شما می‌توانید بر روی چرم استفاده شده در تقویم‌های چرمی،  آرم‌های مدنظر خود را به صورت حک شده، به صورت طلاکوب و سیلک و لیزر داشته باشید و باز هم به دلخواه شما از پایه های چرمی قابل استفاده در انواع تقویم رومیزی اداری، تقویم زیردستی و تقویم رومیزی پایه دار مورد استفاده قرار بگیرند.

 • تقویم رومیزی اداری فانتزی

تقویم‌های رومیزی فانتزی عمدتاً روی طرح‌های چوبی یا یادداشت دار چاپ می‌شوند. تقویم رومیزی فانتزی دارای انواع طرح های انیمیشن و شخصیت های کارتونی محبوب است که از رنگ های روشن در طراحی خود استفاده می کنند.

عوامل تعیین کننده قیمت تقویم رومیزی اداری

راه‌های زیادی برای قیمت‌گذاری تقویم‌های رومیزی اداری در هنگام سفارش وجود دارد.  بسیاری از مراکز چاپ می توانند با توجه به نیاز و شرایط مشتریان قیمت محصولات را تعیین کرده و اطلاعات لازم را در خصوص تغییر اقلام و تاثیر آنها بر قیمت نهایی چاپ تقویم رومیزی ارائه دهند. برخی از موارد اصلی که قیمت تقویم های رومیزی را تعیین می کند شامل مورد زیر است:

 • ابعاد به کار رفته در تقویم های رومیزی
 • نوع طراحی تقویم های اداری
 • نوع پایه تقویم های رومیزی اداری
 • نوع و کیفیت کاغذ تقویم
 • تعداد برگه ها در تقویم های رومیزی اداری

قیمت و خرید تقویم رومیزی اداری 1402

کانون نقش آبرنگ با همکاری تیمی متخصص از طراحان و کارشناسان چاپ و تبلیغات و با بهره مندی از بروز ترین تجهیزات و ماشین آلات طراحی و چاپ، قادر است تا 0 تا 100 طراحی و تولید انواع هدایای تبلیغاتی را انجام داده و بدون هیچ واسطه ای آن را به دست مشتریان خود رساند.

تخصص و امکانات این کانون موجب شده است تا بهترین هدایای تبلیغاتی کیفیت با مناسب ترین قیمت را به دست مشتریان خود برساند. بنابر این اساس، شما نیز می توانید برای استعلام قیمت و سفارش خرید تقویم رومیزی اداری 1402 و یا حتی سایر هدایای تبلیغاتی با کارشناسان ما در نقش آبرنگ به شماره 03131323008 تماس بگیرید.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید