031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

تقویم رومیزی اختصاصی 1402

5/5
تقویم رومیزی اختصاصی 1401

تقویم رومیزی اختصاصی 1402

تقویم رومیزی اختصاصی 1402 برگه برنده تبلیغات سال جدید شما خواهد بود! در دنیای تبلیغات، با نزدیک شدن به سال جدید و عید نوروز، توجه بسیاری از کارشناسان تبلیغات و یا صاحبین مشاغل، به ارائه ی هدایای تبلیغاتی در جهت ارتباط سازی موثر و پیشبرد بازاریابی و جذب مشتریان جدید، معطوف خواهد شد. یکی از اصلی ترین گزینه های هدایای تبلیغاتی، ارائه ی تقویم رومیزی و سررسید 1402 خواهد بود. چراکه می دانیم یک تقویم رومیزی 1402 در گوشه ای از میزکار مشتریان و مخاطبین شما جا خوش کرده و تا پایان سال در دید و نظر آنها خواهد بود. وجود هدایای تبلیغاتی نظیر سررسید اختصاصی 1402 و تقویم رومیزی تبلیغاتی برند شما، در واقع نماینده و یادآور خدمات و محصولات شما نزد مشتریان می باشند.

با توجه به اهمیت و تاثیر فوق العاده این موضوع در بهبود روابط کاری و سودآوری کسب و کارها؛ نه تنها شما بلکه تمامی برند ها و کسب و کارهای موفق اقدام به سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی 1402 خواهند کرد. در واقع این فرضت، ریسمانی است که تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ بدان چنگ می اندازند! حالا تصور کنید که مشتریان شما بصورت همزمان از چند برند مختلف تقویم رومیزی 1402 را هدیه خواهند گرفت! حال کدامیک را انتخاب و برای سال جاری خود استفاده می کنند؟! اینجاست که نحوه ی طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1402 اهمیت زیادی پیدا می کند. یک تقویم رومیزی فانتزی، خلاقانه و کاربردی که جلوه ی زیبایی را به دکوراسیون میزکار شما بدهد، رمز موفقیت شما خواهد بود.

ما در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ با چندین سال سابقه درخشان، بر این باوریم که موفقیت و رضایت مشتریان ، کلید اصلی موفقیت ما خواهد بود. به همین جهت برای رفاه حال و نتیجه گیری مثبت مشتریان خود، در مرحله ی نخست، با ارائه ی مشاوره رایگان درمورد پارامترهای مختلفی صحبت کرده و براساس سلیقه  و نیاز شما، بهترین پیشنهادات تبلیغاتی را ارائه خواهیم داد. در این خصوص، برای آشنایی بیشتر با سفارش و خرید تقویم رومیزی اختصاصی 1402 ، با ما در این مطلب همراه باشید.

تقویم رومیزی اختصاصی 1401

تقویم رومیزی اختصاصی 1402 چیست؟

تقویم رومیزی 1402 (1402 Desktop calendar) وسیله ی مفیدی است که به شما کمک می کند در طول سال برنامه ریزی دقیق و منظمی را برای فعالیت های روزانه خود داشته باشید. تقویم شمسی یکی از دقیق ترین نوع تقویم است که پیدایش آن بر پایه گردش زمین به دور خورشید می باشد. از اهمیت تقویم رومیزی تبلیغاتی 1402 می توان به این مورد اشاره کرد که، زمانی که شما در یک محیط اداری یا تجاری پا می گذارید اغلب در روی اکثر میزها یک تقویم رومیزی خواهید دید. این بدان معنی است که تقویم‌ رومیزی سال 1402 در تمام دفاتر تجاری کاربرد خواهد داشت؛ حال با طراحی و چاپ یک تقوین رومیزی اختصاصی و هدیه آن به مشتریان و مخاطبین هدف خود، می توانید به معرفی بیشتر برند و ایجاد بازاریابی مفیدی برای کسب و کار خود بپردازید.

بطورکلی تقویم رومیزی به دو صورت عمومی و اختصاصی طراحی و تولید می شود. در واقع تقویم رومیزی اختصاصی 1402 با ایجاد تغییرات در مشخصات تقویم رومیزی عمومی و سفارشی سازی آن براساس کسب و کار و سلیقه مشتری طراحی و چاپ می شود. تقویم رومیزی اختصاصی 1402 به علت قیمت مناسب، در سال های اخیر بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. اختصاصی کردن تقویم رومیزی بسته به سلیقه و مبلغ هزینه شده توسط سفارش دهنده می تواند در حد چاپ سیلک لوگو روی پایه و یا چاپ و برش تمام صفحات به صورت اختصاصی متفاوت باشد. حتی می توانید جعبه تقویم را نیز به شکل اختصاصی سفارش دهید.

در ادامه این مطلب، در مورد معیارهای مختلفی در خرید تقویم رومیزی 1402 صحبت خواهیم کرد. با اطلاع از این موارد، می توانید تجربه خوبی را در خرید تقویم رومیزی در اصفهان کسب کنید.

خرید تقویم رومیزی اختصاصی 1401

اجزای تقویم رومیزی اختصاصی 1402

1- صفحات تقویم :

عموما برای تولید تقویم رومیزی  از از برگه هایی از جنس گلاسه استفاده می شود. تقویم و اطلاعات مربوط به کسب و کار شما در این صفحات قرار می گیرند که به صورت پشت و رو چاپ خواهند شد. گرماژ کاغذ گلاسه استفاده شده در تقویم رومیزی تبلیغاتی بنا به نوع و تعداد برگ تقویم رومیزی متفاوت می باشد. برای مثال در تقویم 13 برگی از کاغذ گلاسه با گرماژ 250 گرم استفاده می شود و برای تقویم 54 برگی استفاده از کاغذ گلاسه 135 گرم معمول می باشد.

2- پایه تقویم رومیزی:

پایه برای نگهداشتن برگه های گلاسه تقویم کاربرد دارد. معمولا پایه ها از جنس پلکسی، مقوای ایندربورد، چوب MDF ، مواد ABS (مثل پایه تقویم رومیزی مدل آریس)، مقوای سخت و … می باشد که بنا به تیراژ سفارش، تعداد برگ تقویم رومیزی و نوع سفارش می تواند تولید شود.

3- فنر یا گیره تقویم :

از فنر یا گیره برای اتصال برگه های گلاسه تقویم به پایه استفاده می شود. مدل فنری معمولا استحکام بالاتری داشته و بیشتر استفاده می شود. بسته به تعداد صفحات تقویم رومیزی سایز فنر متفاوت خواهد بود؛ مثلا برای تقویم رومیزی 13 برگی فنر 9/5 و تقویم رومیزی 54 برگی فنر 12/7 مناسب است. دقت داشته باشید که استفاده از فنر کوچک موجب می شود که هنگام ورق زدن صفحات تقویم رومیزی گلاسه به راحتی گردش نداشته و درنتیجه پاره شود، همینطور استفاده از فنر بزرگ هم باعث ناهماهنگی برگه های تقویم رومیزی اختصاصی 1402 شده و از زیبایی تقویم رومیزی تبلیغاتی می کاهد.

انواع تقویم رومیزی اختصاصی 1401

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1402

در تقویم رومیزی آماده، اطلاعات برند فقط در صفحه‌ی اول تقویم یا روی پایه آن چاپ می‌شود. قیمت این نوع تقویم رومیزی اداری، کمتر از مدل‌های اختصاصی است که مخصوص شرکت‌ها طراحی و چاپ می‌شوند؛ اما با سفارش و خرید تقویم رومیزی اختصاصی 1402 ، تمام المان های تقویم براساس نیاز و نظر شما قابل تغییر خواهد بود. در مرحله مرحله می توانید سایز تقویم خود را بصورت دلخواه، کوچکتر یا بزرگتر از نمونه های دیگر انتخاب کنید؛ انتخاب سایز مناسب یکی از عواملی است که در قیمت نهایی تقویم اختصاصی شما تاثیرگذار خواهد بود. در مرحله‌ی بعد می‌توانید تصاویر و سبک صفحات تقویم را به دلخواه انتخاب کنید و در هر صفحه (یا پشت صفحه)، تعدادی از خدمات یا کالاهای خود را معرفی نمایید. مورد دیگر به نوع چاپ بر روی پایه مربوط می‌شود که می‌تواند به صورت طلاکوب و نقره‌کوب یا چاپ سیلک و حکاکی لیزری و… باشد. تعداد صفحات تقویم نیز قابل تغییر است که معمولا 12 یا 13 برگ استفاده می‌شود. 12 برگ برای ماه‌های سال است و یک برگ هم می‌تواند به عنوان پیش‌درآمد باشد و لوگو و نام برند بر آن نقش ببندد. این ویژگی‌ها در انواع تقویم رومیزی اداری پیاده‌سازی می‌شود و تقریبا محدودیتی در اجرای آن‌ها وجود ندارد.

 

چاپ روی صفحات تقویم :

معمولا روی صفحات گلاسه، جدول تقویم چاپ خواهد شد. فرمت صفحات می تواند به سه شکل زیر باشد:

  • جدول تمام صفحه: در این فرمت تمام صفحه گلاسه توسط جدول تقویم رومیزی پوشانده می شود تا تاریخ ها کاملا بزرگ بوده و از فاصله دور هم دید خوبی داشته باشد. در این مدل چیدمان، فضای کافی برای قرارگیری تصاویر و محصولات مشتری باقی نمی ماند، فقط امکان گنجاندن لوگوی مشتری در قسمت بالای صفحه وجود خواهد داشت. تقویم رومیزی تمام صفحه با توجه به فضای زیادی که برای هر روز قرار داده است، این کارایی را دارد که بتوان مناسبتی مانند تاریخ تولید، فعالیت های روزانه مثل جلسه مهم و یادآورری تاریخ چک و غیره در جلوی چشمانتان باشد.
  • جدول نصف صفحه: در فرمت نصف صفحه، جدول تقویم رومیزی اختصاصی 1402 نیمی از فضای صفحه را گرفته و نیمه دیگر، تصاویر اختصاصی برند موردنظر قرار می گیرد. در تقویم رومیزی سفارشی بنا به درخواست مشتری، در کنار جدول جای یادداشت قرار می دهند.
  • جدول دوخطی: جدول به صورت خطی در پایین صفحه قرار می گیرد و فضای بالای صفحه به تصاویر، لوگو و اطلاعات مشتری اختصاص داده خواهد شد. این نوع فرمت به دلیل محدودیت فضای اختصاص داده شده به جدول، دید کمتری نسبت به دو فرمت قبلی دارد.
چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1401

چاپ پشت صفحات تقویم :

در تقویم رومیزی 13 برگی، روی هر برگ از تقویم، یک ماه از سال چاپ شده و فضای پشت صفحه خالی است. این فضای پشتی گلاسه ها برای توضیحات تبلیغاتی و تصاویر مربوط به سفارش دهنده مناسب خواهد بود. در بعضی موارد شرکت ها تصاویر تمامی محصولات تولیدی خود را در صفحات پشت تقویم قرار می دهند و عملا از تقویم رومیزی اختصاصی 1402 خود به عنوان بروشور و کاتالوگ استفاده می کنند. البته در تقویم های عمومی هم تصاویر طبیعت و بناهای تاریخی و … که مورد پسند عامه مردم هستند، طراحی می شود.

موضوعات تقویم رومیزی اختصاصی 1402

انواع تقویم رومیزی سال 1402 بسته به نوع تصاویر و مطالب استفاده شده در طراحی آن به صورت زیر می باشد:

  • تقویم رومیزی بناهای تاریخی جهان
  • تقویم رومیزی ایران
  • تقویم رومیزی شعرای ایرانی مثل شهریار و فردوسی
  • تقویم رومیزی طبیعت
  • تقویم رومیزی پرنده و حیوانات
  • تقویم رومیزی مذهبی و تذهیب
  • و مهمتر از همه، تقویم اختصاصی 1402 که براساس اطلاعات سفارش دهنده طراحی خواهد شد.
تقویم رومیزی اختصاصی 1401 در اصفهان

 تقویم رومیزی اختصاصی 1402 چند کاربردی

1- تقویم رومیزی یادداشت دار:

در این نوع تقویم علاوه بر اینکه امکان مشاهده تاریخ در دسترس شما خواهد بود، داشتن تعدادی کاغذ یادداشت برای نوشتن مطالب، میز کار شما را مجهز تر خواهد کرد. بسیاری از سفارش دهنده ها برای کاربردی تر شدن تقویم رومیزی خاص خود حتما نوع یادداشت دار آن را سفارش می دهند.

2- تقویم رومیزی برچسب دار:

در تولید برخی از انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی، تعدادی برگه برچسبی فانتزی رنگی قرار داده می شود که باعث زیبایی و کاربردی شدن تقویم رومیزی اختصاصی 1402 خواهد شد. ابعاد برگه های برچسبی در تیراژهای بالای سفارش تقویم رومیزی 1402 با توجه به سلیقه مشتری می تواند تغییر یابد.

3- تقویم رومیزی با جای خودکار:

در طراحی بعضی از تقویم های رومیزی، امکان جاقلمی یا فضای برای نگهداری خودکار و مداد در نظر گرفته می شود. برای زیبایی بیشتر می توانید خودکاری ست با پایه تقویم رومیزی نیز به آن اضافه کنید و جذابیت و کاربرد تقویم رومیزی اختصاصی 1402 خود را بالاتر ببرید.

قیمت تقویم رومیزی اختصاصی 1401

قیمت تقویم رومیزی 1402

مسئله قیمت تقویم رومیزی 1402 در اصفهان،  یکی از اصلی ترین معیارهای افراد برای خرید تقویم رومیزی می باشد. اگر شماهم به دنبال کاهش هزینه ها و کمتر بودن قیمت تقویم و هدایای تبلیغاتی خود می باشید، پیشنهاد می کنیم تقویم هایی اختصاصی با صفحات کمتری را سفارش دهید که در کنار نمایش تاریخ، اطلاعات برند شما را نیز به خوبی نشان دهند؛ اما در عوض، در انتخاب نوع فنر شیرازه و جنس پایه، متریال‌های ارزان‌تر را انتخاب کرده تا قیمت تقویم رومیزی را به بازه‌ی مورد رضایت شما نزدیک تر کند. به علاوه، می‌توانید تعداد صفحات را نیز کم کنید و مثلا تقویم اداری 7 برگ را سفارش دهید؛ البته چنین تغییری، در قیمت تقویم رومیزی با تیراژهای بالا ملموس می‌شود و برای تعداد کم، تفاوت چندانی نخواهد داشت.

سوالات متداول

بهترین زمان برای سفارش تقویم رومیزی 1402 ، در فصل پاییز و نهایتا تا اواسط بهمن ماه می باشد. اگر قصد سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان را دارید، توصیه می کنیم هرچه سریعتر برای ثبت سفارش خود اقدام کنید؛ چراکه با نزدیک شدن به عید نوروز، بسیاری از شرکت های تبلیغاتی از پذیرش سفارش خودداری کرده و یا حتی ممکن است در قیمت و زمان تحویل محصولات شما تغییراتی به وجود بیاید.

قیمت تقویم رومیزی اختصاصی 1402 براساس عواملی مانند نوع طراحی و متریال به کاررفته دلخواه شما متفاوت خواهد بود. توصیه می کنیم برای استعلام قیمت انواع هدایای تبلیغاتی و سررسید رومیزی اختصاصی با ما تماس بگیرید.

در مجموعه تبلیغاتی نقش آبرنگ انواع هدایای تبلیغاتی برای مخاطبین مختلف طراحی و تولید می شود. از بهترین هدایای تبلیغاتی مخصوص سال نو، می توان به خرید سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402 اشاره کرد.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید